Jsme digitální agentura SOVA NET se sídlem v Brně. Na trhu fungujeme už 20 let, poslední 3 roky se aktivně snažíme podporovat naše klienty v digitalizaci interní komunikace. Náš produkt PLUSCO je moderní komunikační nástroj. PLUSCO je intranet, mobilní aplikace, HR portál i pomocník pro zaměstnance v jednom. Tvoříme PLUSCO, protože víme, že rychlá, efektivní a jednoduchá komunikace se všemi zaměstnanci je pro naše zákazníky klíčová.

 

Co bude tvojí náplní práce

  • Vést databázi obchodních aktivit a evidovat status jednotlivých obchodních případů, protože potřebujeme mít přehled o všech našich kontaktech/ firmách
  • Vyhledávat nové obchodní příležitosti, informace a kontakty, připravovat podklady pro manažera obchodu
  • Telefonicky kontaktovat potenciální klienty, které jsme oslovili prostřednictvím marketingových aktivit
  • Být organizační podporou manažerovi obchodu

Jak si tě představujeme

  • Máš silné organizační schopnosti a dokážeš z chaosu udělat řád, potřebujeme konsolidovat informace, které přicházejí z marketingu, obchodu i od vedení firmy
  • Nebojíš se telefonovat a máš obchodního ducha
  • Nutností je samostatnost, aktivní přístup a sebeorganizace
  • Zkušenosti z call centra jsou výhodou, ale ne nutností

 

Kontaktuj nás

Mezi naše hodnoty patří férová komunikace. Vždy na rovinu!

Chceš vědět ještě více o nás?

 

Existujeme na trhu už 20 let. Dnes se věnujeme především online marketingu, digitalizaci interní komunikace a vzdělávání. Jsme poměrně malý tým a zakládáme si na přátelské atmosféře. Snažíme se být flexibilní a umožnit každému v našem sovím hnízdě nastavit si spolupráci tak, jak potřebuje.  Je pro nás důležitá důvěra, svoboda, ale také vysoká míra zodpovědnosti.

V kancelářích Sova Net si můžeš najít své stabilní pracovní místo a nebo si oddechnout v koutku u klavíru :)

Kde pracujeme

Ve 3. patře areálu NOSRETI na ulici Křenová, máme dobrou polovinu patra, kde jsou prostorné kanceláře, kuchyňka, zasedačka, ale i spousty pracovních koutků, kde si můžeš vytvořit své zázemí, pokud tě nebaví pracovat sám doma, nebo tě doma neustále něco vyrušuje. Dodržujeme hygienická opatření, nechodíme do práce, když nám není dobře a všude najdeš dezinfekci. Někdy tě překvapí vzdálené tóny klavíru, když si kolegyně Eliška procvičuje Amélii, nebo tematická výzdoba, kterou zajišťuje Lucka, back office a srdce SOVA NETU.

Pozor máme i svoji kapelu SOVA BAND a spoustu akcí, kde se můžete odreagovat.

Jsme kamarádi a vážíme si jeden druhého.

Jak pracujeme

 

Máme vypracovaný systém jak na remote spolupráci, tak i na setkávání se v kanceláři. Pro začátky projektů a strategické porady je vždy lepší se vidět (online či offline). Svůj díl práce na projektu budeš řešit přímo s vedoucím IT oddělení a projekťákem.

"Dělej, co tě baví", říká Petr Mikšovič, CEO SOVA NETu.

Kdo nás řídí

Nejsme korporát, spoléháme na zodpovědnost, samostatnost a pracovitost každého z nás. Ale zase úplný punk u nás nečekejte. Projektové oddělení s námi komunikuje strukturovaně přes Easy Project a interní systém tasků. Řešíme plánovaní kapacit a rozložení sil, nejsme sebevrazi. Každý z nás má možnost navrhnout postup řešení a přinést do projektu své nápady a pohled na věc.

Kontaktuj nás

Přiložit CV

Přiložit další soubor

Your name *
Odesláním formuláře přijímáte naše Zásady zpracování osobních údajů.
Děkujeme za vyplnění formuláře.Odeslání formuláře se nezdařilo.

NAŠI KLIENTI

hyundai_motor_company_logo.png
pramos-logo-vector.png
6838.png
logojs_2016czhneda.png
cesk-logo-bigger.png