UŽ VÁM NESEDÍ VÁŠ E-SHOP? POŘIĎTE SI ŘEŠENÍ NA MÍRU OD SOVA NETU

 Na míru je prostě na míru. Váš e-shop bude v dobrých rukou a poroste s vámi.

 

 

KREATIVITĚ SE MEZE NEKLADOU

E-shop na míru je jako čisté plátno. Vy jste malíř a my váš štětec, takže zvládneme realizovat vše, s čím se na nás obrátíte.

 

NAPOJENÍ NA IS

Obousměrná synchronizace produktových dat, objednávek, zákazníků a faktur s vaším podnikovým systémem. Zaštítíme komunikaci s implementátory vašeho ERP.

 

KONZULTANT K RUCE

Příval možných vylepšení vašeho projektu a pomoc s problémy vám zajistí váš osobní kvalifikovaný konzultant.

 

 

SERVISNÍ PODPORA

K dispozici máte zkušeného helpdeskáře. Garance nadstandardní reakční doby.

 

EET BEZ PROBLÉMŮ

EET máme plně integorvané do našeho řešení. Nemusíte tedy rušit platby kartou, nebo přes platební bránu. Andrej musí být spokojen :-)

 

GDPR BEZ STAROSTÍ

Spolupracujeme s renomovanými odborníky, kteří se vám komplexně postarají o soulad vašeho podnikání s GDPR.

   
 

STVOŘENO PRO MARKETING

Tvorba slevových kupónů pro konkrétní produkt, nebo i celou produktovou kategorii. Hotové napojení na Smartemailing. Integrace zákaznických referencí. Generování XML feedů pro cenové porovnávače. Nastavení SEO atributů pro každou stránku.

 

VĚRNOSTNÍ PROGRAMY

Vytvoření věrnostního programu na míru. Ke každému produktu sí můžete nastavit počet bodů, které zákazník získá za nákup. Jednoduché nastavení individuálních cen a slev. Definování množstevních slev na základě objednávky nebo celkového obratu.

 

PLATEBNÍ BRÁNY

GoPay, AGMO, WebPay, PayPal, aj. Zvládáme napojení na libovolnou platební bránu.

 

REFERENCE

 

Reference CESK, a.s. - výrobce vybavení pro cukrárny a kavárny Novaservis - výrobce vodovodních baterií nejznámějších značek Metalia a Titania Pramos - výrobce oken a dveří Essox - nebankovní poskytovatele finančních služeb v České republice
mySASY - nástroj pro řízení optimální intenzity a objemu sportovního tréninku REGIOJET - typický žlutý dopravce, kterému jsme pomohli s redesignem Pro QCM jsme realizovali webovou prezentaci a katalog školení umožňující online rezervaci kurzů. Součástí realizace byla také tvorba administračního rozhraní pro správu objednávek Starkl díky nám přešel z tištěného katalogu na e-shop na míru, který byl oceněn Heurékou jako shop roku! Pro společnost Pekro jsme realizovali PPC kampaně, zvýšili jsme mnohonásobně obrat díky zbožovým porovnávačům a pomocí mailingu jsme začli utužovat vztah s klienty
Spolupráce se společností Xella - výrobce Ytongu, aneb spolupráce, na které se dá stavět Tvorba webových stránek pro personální agenturu acjobs Vytvořili jsme strategie využití digitálních technologií pro zajištění konkurenční výhody. Jednalo se o analýzu současného stavu, vyhledání zajímavých USP a jejich návrh

 

 PODÍVEJTE SE NA PŘÍPADOVOU STUDII VÝVOJE E-SHOPU NA MÍRU PRO NEJVĚTŠÍHO ČESKÉHO VÝROBCE VODOVODNÍCH BATERIÍ

 

PROHLÉDNOUT SI CASE STUDY


 

Autor: , 8. 3. 2008

Chcete se dozvědět více o našem řešení? Kontaktuje nás

Odesláním formuláře přijímáte naše Zásady zpracování osobních údajů.
Děkujeme za vyplnění formuláře.Odeslání formuláře se nezdařilo.

Potřebujete poradit? Kontaktujte nás

Odesláním formuláře přijímáte naše Zásady zpracování osobních údajů.
Děkujeme za vyplnění formuláře.Odeslání formuláře se nezdařilo.