HLEDÁME WEBDESIGNÉRKU / WEBDESIGNÉRA

Do našeho týmu hledáme talentovanou posilu do webdesignérského křesla. Je nám jedno, zda budeš holka nebo kluk, důležité je, jestli máš do poslední klávesové zkratky zvládnutý Photoshop a Illustrator, „práce na plný úvazek“ pro tebe nejsou sprostá slova a za webdesignem nevidíš jen líbivý design, ale také uživatelský zážitek a použitelnost.

 

BUDEŠ TVOŘIT

Snažíme se, aby každý, kdo má projektu co dát, byl u projektu od samého počátku, měl prostor vyjádřit se a mohl ukázat, co v něm skutečně je. Pro webdesignéra to platí dvojnásob. Proto potřebujeme, abys měl/a svou hlavu (nabitou znalostmi a nápady), uměl/a své nápady přetavit do funkčního a vizuálně atraktivního designu a nebál/a se pracovat v tandemu s webdesignérem a následně v týmu s UX designéry, kodéry, copywritery, programátory, projektovým manažery a dalšími skvělými lidmi.

A teď několik důležitých odpovědí na otázky, které tě jistě zajímají...

 

Kde budeš pracovat?

V Brně. Kanceláře máme nedaleko centra města, v rekonstruované kancelářské budově Nosreti. Snadno se do práce dostaneš jak autem (máme k dispozici hlídané parkoviště), tak i s MHD (5 minut od zastávky tram. č. 8, 9 a 10). Případně můžeš i pěšky, od hlavního nádraží je to k nám cca 10 minut chůze.

Pro koho budeš pracovat?

Budeš pracovat pro velké i malé klienty. Mezi naše klienty totiž patří jak velké firmy, jako jsou například Student Agency, Inoutic, Essox, Xella CZ a Starkl, tak i menší lokální firmy nebo neziskové organizace. Neděláme mezi nimi rozdíly, pro každého se snažíme udělat maximum a odevzdat 110% výsledek.

Jaká bude náplň tvé práce?

Budeš oblékat weby, e-shopy a microsites do perfektně padnoucích obleků a kostýmů. Každý návrh, který pustíte ven, musí všechny ostatní z týmu posadit, jak se říká, na zadek, nejlépe ještě s otevřenou pusou. A to znamená jediné – musíš se výborně orientovat v aktuálních trendech webdesignu, neustále se vzdělávat, mít smysl pro detail a samozřejmě zvládat vše, co je napsáno v dalším odstavci ;).

Co bys měl/a  umět?

Odpověď „vše“ se nabízí. Ale nemáme rádi brouky / berušky pytlíky, proto nám stačí, když budeš perfektně zvládat práci v Adobe Photoshop a Adobe Illustrator a bez problémů si poradíš s prací založenou na low-fi a hi-fi wireframech. Kromě toho potřebujeme, abys byl/a zodpovědný/á, uměl/a o své práci přemýšlet, nebál/a se konstruktivní kritiky a na tu nekonstruktivní dokázal/a reagovat smysluplnými argumenty. Velkou výhodou je, pokud jsi fanoušek / fanynka UX, vyznáš se v použitelnosti a vnímáš přednosti responzivního designu.

Co od nás můžeš očekávat?

Plat, dovolenou, motivační odměny, sick days a potřebné zázemí k smysluplné práci. K tomu tě rádi vyšleme na konferenci nebo školení a umožníme ti čas od času pracovat z domu.

 

DEJ NÁM O SOBĚ VĚDĚT

A to nejlépe tak, že nám napíšeš michaela.naplavova@sovanet.cz.
Získané certifikáty
  • Google Analytics IQ
  • Google Advertising Professional

Newsletter
& E-book

Přihlaste se k odběru newsletteru
a získejte zajímavý e-book!