Neoddělitelnou součástí našeho sovího týmu je IMAR, jsme tady 4 a hledáme k sobě seniorního kolegu, který nám pomůže zastřešit dva z hlavních projektů a vyhledávat další klienty. Sídlíme v Brně na Křenové, tak by bylo fajn, kdybys tu sídlil s námi :)

Mezi naše hodnoty patří férová komunikace. Vždy na rovinu!

U nás v týmu najdeš

Sova Navigátor – způsob, kterým přetavíme představy klienta do online prezentace. 

Spoustu kávy, u které probíráme strategii pro naše klienty, plánujeme nové aktivity ale taky, kam zajdeme po práci, barefoot boty nebo otužování.

Kolegy z PPC, SEO, emailingu a další, kteří ti připraví dílčí strategie pro klienty a společně je můžete upravovat, ty je pak zpracuješ k představení klientovi.

Primární projety z oblasti výroby, jedná se tedy o rozvoj poptávkových webů a rozhodně se v tomto tématu dostaneš do hloubky. 

Jasný cíl, díky tomu se vyhneme zmatkům a jedeme efektivně. 

Přímou komunikaci, nejen mezi námi ale i s klientem (B2B).

Pracujeme v týmu i samostatně. Každý může u nás realizovat své nápady.

Jak to u nás běží?

Tvým hlavním úkolem bude nastavení komplexní strategie u klienta,  společné vydefinování potřebných detailů a zpracovaní cenové nabídky. Oceníme, když se nebudeš bát ozvat se svými nápady. A taky bude třeba pracovat s daty, na závěr kvartálu vyhodnotit marketingové kampaně a udělat drobný reporting.

Aktuálně jsme tuhle kombinaci napočítali na cca 90 - 120 h/měsíc, ale záleží na Tvé kapacitě a preferencích. Ono, práce se vždycky najde ;)

V kancelářích Sova Net si můžeš najít své stabilní pracovní místo a nebo si oddechnout v koutku u klavíru :)

Jak tě odměníme?

  • možnost spolupráce na IČO/HPP/DPP - zaleží na Tvé potřebě
  • prostor pro vzdělávání - chceme se zlepšovat a pracovat na sobě, proto s tím počítáme i v rámci běžných pracovních aktivit, kurzy či konference nejsou problém ;)
  • 3 SickDays za rok
  • Vánoční párty a teambuilding - máme, když chceme, nemáme, když nechceme, buildíme se přirozeně a za každého počasí :)
  • možnost HO dle přání a domluvy
  • Multisport karta (za příspěvek)
  • masáže v pracovní době na pracovišti
  • ovocné dny
  • samozřejmostí je náš fajn tým a příjemné moderní kanceláře v centru Brna
  • Odměna: 30 000 Kč - 60 000 Kč

 

Říkáš většinou ano a někde si nejsi jistý/a? Každopádně nám o sobě dej vědět! 

Nehledáme mistra světa, ale člověka, který se chce ve své práci zdokonalovat a posouvat dál. Pošli nám tvůj životopis na dobrovolska@sovanet.cz a my se budeme těšit, až se spolu potkáme a rozebereme Tvou představu o práci u nás :)

 

Jsme kamarádi a vážíme si jeden druhého.

Jak pracujeme

 

Máme vypracovaný systém jak na remote spolupráci, tak i na setkávání se v kanceláři. Pro začátky projektů a strategické porady je vždy lepší se vidět (online či offline). Svůj díl práce na projektu budeš řešit přímo s vedoucím IT oddělení a projekťákem.

"Dělej, co tě baví", říká Petr Mikšovič, CEO SOVA NETu.

Kdo nás řídí

Nejsme korporát, spoléháme na zodpovědnost, samostatnost a pracovitost každého z nás. Ale zase úplný punk u nás nečekejte. Projektové oddělení s námi komunikuje strukturovaně přes Easy Project a interní systém tasků. Řešíme plánovaní kapacit a rozložení sil, nejsme sebevrazi. Každý z nás má možnost navrhnout postup řešení a přinést do projektu své nápady a pohled na věc.

Přidej se k nám!

 

Ještě zvažuješ, zda se k nám přidat? Přečtěti si o nás například v hrnews.cz a prohlédni si více informací o zaměstnaneckých portálech.

Úplně nejvíc informací ale získáš přímo kontaktováním Hanky na dobrovolska@sovanet.cz nebo na tel.: +420 728 067 681.

NAŠI KLIENTI

hyundai_motor_company_logo.png
pramos-logo-vector.png
6838.png
logojs_2016czhneda.png
cesk-logo-bigger.png