Novoroční partnerské setkání SOVA NETu s partnery a klienty

Novoroční partnerské setkání SOVA NETu s partnery a klienty

Ve čtvrtek 27. 1. 2011 se společnost SOVA NET opět po roce sešla se svými významnými partnery a spolupracovníky na tradičním novoročním partnerském setkání v brněnském Club Classic. Úvod setkání se nesl v duchu sportovního klání badmintonu, na které pozvolna navázala degustace vín a miniraut v podobě španělských kulinářských specialit připravených společností IBERICA CENTRO, s.r.o. Jak celá akce dopadla? Čtěte dále!

"Táhneme za jeden provaz"

Po úvodním příjemném přivítání, kterého se zhostil jednatel společnosti SOVA NET Petr Mikšovič následoval badmintonový turnaj dvojic, které byly složeny ze zaměstnanců SOVA NETu a jejich partnerů, klientů a spolupracovníků. SOVA NET se svými partnery táhne vždy za jeden provaz!

Badmintonový turnaj provázela příjemná atmosféra a herní nadšení všech zúčastněných. Z vítězství se po urputném finálovém boji radovala dvojice hráčů Aleš Olšanský ze společnosti LAC, s.r.o. a Jakub Skála, SEO konzultant ze SOVA NETu. Na „těsném" druhém místě skončila dvojice hráčů Václav Salač z BabolatStore.cz a Petr Mikšovič ze SOVA NETu. Třetí místo obsadila hráčská dvojice Zdeněk Matuška ze společnosti Bralo CZ, s.r.o. a Jan Vetchý, mediální konzultant ze SOVA NETu.

Výherci obdrželi diplom a velmi zajímavé ceny od pořadatelů a jejich partnerů. Radovat se mohli z kvalitních badmintonových raket z Babolatstore.cz, z kvalitních španělských vín od společnosti IBERICA CENTRO, s.r.o., ze speciálních nátěrových hmot od IZOL-PLASTIK, s.r.o., z „pernamentek" do Clubu Classic nebo poukazů na microsites zdarma od SOVA NETu.

Nejen sport, ale také kultura a umění!

Po turnaji a slavnostním vyhlášení výsledků následovala kulturně-umělecká vsuvka v podání smyčcového kvarteta Indigo Quartet a Davida Uličníka, člena vokální senzace 4TET. Celé velmi příjemné setkání uzavřelo večerní posezení u sklenky kvalitního a dobrého vína, které k degustaci doporučila a dodala společnost AMPELOS, šlechtitelská stanice vinařská Znojmo, a.s.

Všem zúčastněným, partnerům, klientům a spolupracovníkům děkujeme, že za námi dorazili a věříme, že se i v příštím roce opět setkáme. Fotografie ze setkání naleznete na našem firemním profilu na Facebooku (nezapomeňte si nás přidat mezi oblíbené :).

Speciální poděkování patří našim partnerům, kteří nám s pořádáním novoročního setkání výrazně pomohli!

Sportujte a relaxujte v příjemném prostředí a jedinečné atmosféře!Vína, mořské plody, olivový olej a delikatesy ze Španělska - IbericaShop.czBabolat Store - Kompletní; sortiment BabolatAMPELOS, ŠLECHTITELSKÁ STANICE VINAŘSKÁ ZNOJMO, a.s.Nátěry, izolace, hydroizolace...Izol Plastik

Získané certifikáty
  • Google Analytics IQ
  • Google Advertising Professional