Do našeho týmu Internetového marketingu hledáme posilu na pozici Konzultant online marketingu. Potřebujeme zkušeného člověka, který dokáže identifikovat, co klient potřebuje, připravit mu nabídku a následně zakázku s realizačním týmem úspěšně dokončit a odprezentovat výsledky.

Co bude tvou náplní práce?

  • Budeš se potkávat s klienty, zjišťovat jejich potřeby v oblasti online marketingu a pomáhat vydefinovat konkrétní zadání
  • Na základě zjištěných informací budeš pro klienty připravovat nabídky. S tím ti pomůže tým našich specialistů (PPC, SEO, e-mailing, grafika…)
  • Tvým úkolem bude také řídit realizaci zakázek, zadávat práci jednotlivým specialistům, kontrolovat a konsolidovat jejich práci, hlídat termíny a rozpočet
  • Pro klienty budeš připravovat reporty, prezentovat jim výsledky marketingových kampaní a identifikovat další možnosti spolupráce
  • Budeš mít na starost stávající klienty ale i komunikaci s novými či potenciálními klienty

Jak si tě představujeme?

  • Orientuješ se v online marketingu, máš přehled nad jednotlivými nástroji a dokážeš zákazníkům sestavit optimální komunikační mix
  • Dokážeš od klienta získat jeho potřeby, cíle a kvalitní zadání pro náš realizační tým
  • Umíš využít obchodní příležitosti ať už u našich stávajících zákazníků nebo u potenciálních klientů
  • Dokážeš naplánovat práci sobě i členům týmu, stanovit priority, pohlídat si termíny a rozpočet jednotlivých projektů
  • Máš aktivní přístup a umíš fungovat samostatně

 

Kontaktuj nás

Mezi naše hodnoty patří férová komunikace. Vždy na rovinu!

Chceš vědět ještě více o nás?

 

Existujeme na trhu už 20 let. Dnes se věnujeme především online marketingu, digitalizaci interní komunikace a vzdělávání. Jsme poměrně malý tým a zakládáme si na přátelské atmosféře. Snažíme se být flexibilní a umožnit každému v našem sovím hnízdě nastavit si spolupráci tak, jak potřebuje.  Je pro nás důležitá důvěra, svoboda, ale také vysoká míra zodpovědnosti.

V kancelářích Sova Net si můžeš najít své stabilní pracovní místo a nebo si oddechnout v koutku u klavíru :)

Kde pracujeme

Ve 3. patře areálu NOSRETI na ulici Křenová, máme dobrou polovinu patra, kde jsou prostorné kanceláře, kuchyňka, zasedačka, ale i spousty pracovních koutků, kde si můžeš vytvořit své zázemí, pokud tě nebaví pracovat sám doma, nebo tě doma neustále něco vyrušuje. Dodržujeme hygienická opatření, nechodíme do práce, když nám není dobře a všude najdeš dezinfekci. Někdy tě překvapí vzdálené tóny klavíru, když si kolegyně Eliška procvičuje Amélii, nebo tematická výzdoba, kterou zajišťuje Lucka, back office a srdce SOVA NETU.

Pozor máme i svoji kapelu SOVA BAND a spoustu akcí, kde se můžete odreagovat.

Jsme kamarádi a vážíme si jeden druhého.

Jak pracujeme

Máme vypracovaný systém jak na remote spolupráci, tak i na setkávání se v kanceláři. Pro začátky projektů a strategické porady je vždy lepší se vidět (online/offline). 

"Dělej, co tě baví", říká Petr Mikšovič, CEO SOVA NETu.

Kdo nás řídí

Nejsme korporát ve smyslu, že spoléháme na zodpovědnost, samostatnost a pracovitost každého z nás. Ale zase úplný punk u nás nečekej. Projektové oddělení s námi komunikuje strukturovaně přes Easy Project a interní systém tásků. Řešíme plánovaní kapacit a rozložení sil, nejsme sebevrazi. Celý tým má svého vedoucího IT projekťáka, který zajišťuje komunikaci s klientem. Každý z nás má možnost navrhnout postup řešení a přinést do projektu své nápady a pohled na věc.

Kontaktuj nás

Přiložit CV

Přiložit další soubor

Your name *
Odesláním formuláře přijímáte naše Zásady zpracování osobních údajů.
Děkujeme za vyplnění formuláře.Odeslání formuláře se nezdařilo.

NAŠI KLIENTI

hyundai_motor_company_logo.png
pramos-logo-vector.png
cesk-logo-bigger.png
6838.png
logojs_2016czhneda.png