Senior front-end developer / kodér

Do našeho týmu hledáme na fulltime shopného parťáka, který bez mrknutí oka zkrotí HTML 5, CSS 3, Smarty, JavaScript, jQuery, Latte, případně Angular. Je nám jedno, zda budeš holka nebo kluk, důležité je, jestli tě práce kodéra baví a naplňuje a máš chuť posouvat naše webové projekty na vyšší úroveň.

 

Slibujeme, že nebudeš datlovat kód, ale tvořit

Snažíme se, aby každý, kdo má projektu co dát, byl u projektu od samého počátku, měl prostor vyjádřit se a mohl ukázat, co v něm skutečně je. Nebudeš proto pracovat sám, ale s námi v jednom týmu s dalšími kodéry, programátory, UX designéry, webdesignéry, copywritery a projektovými manažery a dalšími skvělými lidmi.

 

A teď odpovědi na otázky, které tě určitě zajímají

Kde budu pracovat?

V Brně. Kanceláře máme nedaleko centra města, v rekonstruované kancelářské budově Nosreti. Snadno se do práce dostaneš jak autem (máme k dispozici hlídané parkoviště), tak i s MHD (5 minut od zastávky tram. č. 8, 9 a 10).

Pro koho budu pracovat?

Budeš pracovat pro velké i malé klienty. Mezi naše klienty totiž patří jak velké firmy jako jsou Starkl, Inoutic, Essox, Xella CZ, tak i menší lokální firmy nebo neziskové organizace. Neděláme mezi nimi rozdíly, pro každého se snažíme udělat maximum a odevzdat 110% výsledek.

Jaká bude náplň mé práce?

Budeš náš dvorní fyzioterapeut pro weby a webové projekty – jednoduše „rozhýbeš“ všechny grafické návrhy, které ti přijdou pod ruku tak, abychom si z toho všichni sedli na zadek. Tzn., že budeš připravovat bezchybné HTML/CSS šablony  pro weby, e-shopy, microsites, webové aplikace apod. s ohledem na náš vlastní redakční systém, na kterém vše běží.

Co bych měl umět?

Odpověď „vše“ se nabízí. Ale nemáme rádi brouky pytlíky, proto nám stačí, když budeš perfektně zvládat HTML+ HTML5, CSS, JavaScript, jQuery a práci s Adobe Photoshop. Pokud umíš i Smarty, Angular nebo GIT, tak tě bereme všemi deseti. Ale vše ostatní potŕebné tě doučíme.

Kromě těchto znalostí potřebujeme, abys byl zodpovědný, uměl o své práci přemýšlet a nebál se prodat to, co umíš. Výhodou je, pokud ti není cizí UX, vyznáš se v použitelnosti a vnímáš přednosti responzivního layoutu.

Co od vás mohu očekávat?

Pokud si padneme do oka, sneseme ti modré z nebe. Plat, motivační odměny, dovolená a zaměstnanecké benefity jsou samozřejmostí. K tomu tě rádi vyšleme na konferenci nebo školení, umožníme ti čas od času pracovat z domu nebo si s námi v kanceláři zahrát šipky a poker.

 

A co dál?

Pokud si se na řádcích výše našel alespoň částečně, dej nám o sobě vědět. Napiš nebo zavolej Petrovi (petr.miksovic@sovanet.cz, 603 214 565), nebo využij LinkedIn tlačítko níže.

Těšíme se na Tebe:-)
Získané certifikáty
  • Google Analytics IQ
  • Google Advertising Professional

Newsletter
& E-book

Přihlaste se k odběru newsletteru
a získejte zajímavý e-book!