Hledáme Senior front-end developera / kodéra

Znáš se s panem HTML a s paní CSS? Jsou to dobří sousedé, a když je potkáš, rád si s nimi pokecáš? A umíš ještě něco navíc? Bomba!  

Co používáme?

GULP, GRUNT, WEBPACK, SASS a LESS jsi určitě již slyšel. Máš něco lepšího - rádi přinášíme mezi nás nové technologie! Pracuješ s GITem? U nás si s gitem zalaškuješ. A pokud neznáš, nevadí - to tě naučíme. Slovy kolegy: "Pull, Push, Push, Pull, Commit, Pull, Push, Push, Commit, Pull, Resolve conflict, Push, Pull, Push a je to tam!" :)

Oceníme; nebo do budoucna?

Jako výhodu určitě oceňujeme, pokud pracuješ s JS technologiem, nejvíce nás potěší zkušenosti s REACT. Nebo chceš-li seo tyto technologie v budoucnu zajímat - naší společnou motivací do budoucna může být naučit tě je a pracovat na projektech, kde tyto technologie využiješ.

CO NABÍZÍME?

  • Pracovníí smlouvu na full-time. Jsi živnostník? Nevadí!
  • Home Office - Potřebuješ někdy dělat z domu? Není problém.
  • SickDay - Oficiálně ti může být špatně až 3x do roka.
  • Přesčasy - NEJSOU! A když někdy víc zamakáš, tak si pak vezmeš den volna!
  • Prostor na vzdělávání - Chceme se kontinuálně vzdělávat v oboru, a proto s tím počítáme i v rámci běžných pracovních aktivit.
  • Teambuilding - Máme firemní i nefiremní akce. Vánoční večírek a jiné aktivity. Je to jen na tobě, jestli se připojíš. 

Zázemí ve stabilní společnosti v centru Brna

SOVA NET je stabilní firma s historií vykonávající své řemeslo již od roku 2002. Specializujeme se na online marketing, automatizaci a integraci. Chceme dělat řešení šité přímo pro potřeby zákazníka - na míru. Krabice typu Wordpress nebo podobné u nás nebalíme :)

Klíčová je pro nás spokojenost

A to nejen našich zákazníků, ale také nás. V našem kmeni se tě nebudeme snažit vytočit, ale pobavit a především ti dát prostor se realizovat i mluvit nám do toho, co děláme. A že nám občas nějaké to sprosté slovo ujede - pořád jsme jenom lidi, kteří si rádi hrají se stroji :)

Vem si s sebou klidně parťáka

Do vývojového týmu hledáme jednoho až dva kolegy. Tak pokud máš nějakého kámoše / známého, se kterým bys do toho šel společně, tak se tomu vůbec nebráníme - přijďte společně :)

 

 

 
Získané certifikáty
  • Google Analytics IQ
  • Google Advertising Professional

Newsletter
& E-book

Přihlaste se k odběru newsletteru
a získejte zajímavý e-book!