Jako zkušený backend programátor budeš produkovat SOLIDní kód, řešit a navrhovat architekturu, odstraňovat závislosti tak, abychom společně produkovali znovupoužitelný čistý "kód". Výstupem tvé práce bude práce taková, která dává smysl a přináší radost tobě, lidem kolem tebe a našim partnerům/zákazníkům.

Nutností je:

 • PHP (ideálně 7)

 • Symfony Framework - nebo ochota se přeučit třeba z Nette

Další technologie jako Doctrine, nejrůznější API (REST, SOAP, GraphQL) a Git jsou výhodou.

Naše základna digitální agentura SOVA NETsídlo v centru Brna a je na trhu téměř 20 let. V naší IT dílně vznikl vlastní redakční systém pro rozsáhlé weby a e-shopy, komunikační software na správu úkolů, analytické nástroje na tvorbu reportů a platforma pro B2B spolupráci BEZONES. Aktuálně je naší největší výzvou a cílem vylepšování vlastního firemního portálu Plusco.

V Sově je pro nás nejdůležitější atmosféra, takže hledáme pohodáře do týmu. Nemáme vyhraněně agilní vývoj a nesmyslné meetingy, chceme efektivitu a potkávat se proto, abychom si udali další směr a postup. Když je potřeba, nebráníme se novějším technologiím nebo změnám. V IT týmu je nás 5 + Kuba, se kterým se potkáš hned při osobním pohovoru/setkání. Mezi naše hodnoty patří férová komunikace a otevřenost. A kdybys k tomu všemu třídil odpad jako my, bylo by to fajn :D

Nabízíme:

 • Vstřícný a kolektivní přístup k práci i k individuálním potřebám

 • Spolupráci na hlavní/vedlejší/dohodu o provedení práce (jak se domluvíme) nebo IČO

 • Home Office - potřebuješ někdy dělat z domu? Není problém i několikrát v týdnu.

 • Dovolená + SickDays

 • Prostor na vzdělávání - chceme se kontinuálně vzdělávat v oboru, a proto s tím počítáme i v rámci běžných pracovních aktivit.

 • Teambuildingy - máme firemní i nefiremní akce. Vánoční večírek a jiné aktivity. Je to jen na tobě, jestli se připojíš.

 • Pravidelné masáže přímo v práci za super cenu

 • Cenově zvýhodněné parkování v areálu

 • Zázemí ve stabilní společnosti v centru Brna, s pobočkou i v Olomouci.

Zaujala Tě možnost spolupráce s námi? Pošli nám svůj životopis na dobrovolska@sovanet.cz a my se Ti obratem ozveme s podrobnostmi!

Mezi naše hodnoty patří férová komunikace. Vždy na rovinu!

Chceš vědět ještě více o nás?

Od roku 2002 jsme ušli kus cesty. Postupem času jsme opustili tvorbu webu, jako primární náplně naší činnosti a zaměřili se na větší interní řešení pro digitalizaci interní komunikace a obchodních procesů u firem nad 200 zaměstnanců.

Od roku 2019 se zaměřujeme na novou výzvu v podobě komunitních portálů pro střední a velké firmy

 • PLUSCO
  • nástroj digitalizace interní komunikace, kterou využívá například náš klient Hyundai a Oncomed.
 • SMARTBIZ
  • nástroj na digitalizaci obchodních procesů, který ušetřil našemu klientovi značce MINIROL několik dní ve zdlouhavém poptávkovém procesu.
Pracujeme v týmu i samostatně. Každý může u nás realizovat své nápady.

Proč jsme se začali zaměřovat na zaměstnanecké a obchodní portály?

Weby a e-shopy, dělá kde kdo. My jsme se zaměřili na další inovativní řešení, které dokáže firmám šetřit čas při koordinaci více lidí, zvyšuje spokojenost zaměstnanců a umožňuje nám poskytnout vše na míru potřebám zákazníka. Naší práci předchází hloubkový workshop u klienta, kde projektový manažer odhalí potřeby a novinky, které do našeho stávajícího řešení kontinuálně doděláváme. Naposledy jsme například rozšířili službu o mobilní aplikaci. Takové výzvy a hledání nových cest nás baví!

V kancelářích Sova Net si můžeš najít své stabilní pracovní místo a nebo si oddechnout v koutku u klavíru :)

Kde pracujeme

Ve 3. patře areálu NOSRETI na ulici Křenová, máme dobrou polovinu patra, kde jsou prostorné kanceláře, kuchyňka, zasedačka, ale i spousty pracovních koutků, kde si můžeš vytvořit své zázemí, pokud tě nebaví pracovat sám doma, nebo tě doma neustále něco vyrušuje. Dodržujeme hygienická opatření, nechodíme do práce, když nám není dobře a všude najdeš dezinfekci. Někdy tě překvapí vzdálené tóny klavíru, když si kolegyně Eliška procvičuje Amélii, nebo tematická výzdoba, kterou zajišťuje Lucka, back office a srdce SOVA NETU.

Pozor máme i svoji kapelu SOVA BAND a spoustu akcí, kde se můžete odreagovat.

Jsme kamarádi a vážíme si jeden druhého.

Jak pracujeme

Máme vypracovaný systém jak na remote spolupráci, tak i na setkávání se v kanceláři. Pro začátky projektů a strategické porady je vždy lepší se vidět (online/offline). Svůj díl práce na projektu řešíš s vedoucím IT oddělení a projekťákem.

"Dělej, co tě baví", říká Petr Mikšovič, CEO SOVA NETu.

Kdo nás řídí

Nejsme korporát ve smyslu, že spoléháme na zodpovědnost, samostatnost a pracovitost každého z nás. Ale zase úplný punk u nás nečekej. Projektové oddělení s námi komunikuje strukturovaně přes Easy Project a interní systém tásků. Řešíme plánovaní kapacit a rozložení sil, nejsme sebevrazi. Celý tým má svého vedoucího IT projekťáka, který zajišťuje komunikaci s klientem. Každý z nás má možnost navrhnout postup řešení a přinést do projektu své nápady a pohled na věc.

Přidej se k nám!

Ještě zvažuješ, zda se k nám přidat? Přečti si o nás například v hrnews.cz a prohlédni si více informací o zaměstnaneckých portálech.  

A jestli Tě zajímá něco konkrétního, neváhej se na nás obrátit - ideálně přímo na Hanku dobrovolska@sovanet.cz nebo na její tel.: +420 728 067 681

 

NAŠI KLIENTI

hyundai_motor_company_logo.png
pramos-logo-vector.png
6838.png
logojs_2016czhneda.png
cesk-logo-bigger.png