TESTER WEBOVÝCH APLIKACÍ

Chceš se věnovat tvorbě webových aplikací, ale tvoje technické zkušenosti na to zatím nedostačují? Pojď se stát testerem! Budeš mít velké množství prostoru poznat, jak fungují webové aplikace, jak probíhá komunikace se zákazníky, s jakými problémy se vývoj aplikací potýká a jak se tyto probĺémy řeší.

Naučíme tě testovat jak v prostoru tradičního Waterfall modelu, tak i v moderním Agilním prostředí.

 

Co bys měl/a umět?

Základem je dobrá znalost práce s různými typy webových prohlížečů. Hodit se ti budou i základní technické znalosti v oblasti webu - tím myslíme, že bys měl/a vědět, jak webové aplikace fungují. Určitě musíš mít smysl pro zodpovědnost, neměla by ti chybět ochota komunikovat a umět se vyjadřovat. A v každém případ na tebe musí být spoleh! 

 

Tvou výhodou bude

Oceníme předchozí zkušenost s testováním aplikací i znalost automatických nástrojů pro testování. Plusové body získáš také za programátorské zkušenosti a základní znalosti použitelnosti.

 

Co dále požadujeme?

Aby ses nám "upsal" minimálně na poloviční pracovní úvazek.

 

A co ti nabízíme?

Velkou část práce můžeš vykonávat z domu, takže nemusíš ztácet čas cestováním z práce do práce. Budeš mít možnost profesně růst a podílet se na ·různorodých a zajímavých projektech.        

 

Tester je dnes už plnohodnotná a nevyhnutná pozice v SW vývoji a testování už je samostatným oborem. A u nás se můžeš v tomto oboru stát profesionálem. Tak neváhej a zkus to!

 

Stále váháš? Mrkni, co aktuálně provádíme na www.sovanet.cz a hlavně nám nezapomeň dát o sobě vědět!

Své životopisy můžeš posílat na job@sovanet.cz.

 
Získané certifikáty
  • Google Analytics IQ
  • Google Advertising Professional

Newsletter
& E-book

Přihlaste se k odběru newsletteru
a získejte zajímavý e-book!