Pokud se vám tento e-mail nezobrazí správně, klikněte zde.
 Twitter Blog Facebook
newsletter 3/2012
INTERNETOVÉ BUBLINY - The Internet is not a bubble

MÁTE SLOVO

Běžný den ve společnosti přátel

Ráno po probuzení nasdílet dojmy ze včerejší párty, při cestě do práce probrat s přáteli na Facebooku, co že se to včera vlastně dělo, potvrdit nová přátelství navázaná v klubu, „checknout" se na Foursquere v oblíbené brněnské kavárně a získat tak ke kávě navíc skvělý koláč. V práci nejdříve shlédnout na Youtube klip k písničce, kterou mám od včera stále v hlavě, a na Twitter nahodit zajímavosti z ranních novinek. Zjistit obědové menu v okolních restauracích, po obědě najít program na večer a domluvit se s přáteli na srazu...

Ondřej Bělský
vedoucí oddělení online marketingu


BUBLINA MĚSÍCEAktuální trojrozměrný trend marketérů se jmenuje SoLoMo


Pojetí firemního webu, online marketingu nebo internetové komunikace vůbec dostalo nový rozměr, respektive je aktuálně trojrozměrné. S Facebookem blížícím se jedné miliardě účtů, s lokálním užíváním sociálních sítí jako takových nebo přímo geolokačními službami a masově se rozšiřujícím mobilním internetem vlétlo mezi buzz words roku 2012 takzvané SoLoMo.

celý článek


BUBLINY ZE SÍŤE


1
5 způsobů, jak maximalizovat CTR ve výsledcích vyhledávání
Zajímá vás problematika vyhledávání? Chcete zefektivnit míru prokliku u jednotlivých výsledků? Máme pro vás pár tipů, jak jednoduše maximalizovat CTR v neplacených výsledních vyhledávání. A jestliže se alespoň trochu orientujete v SEO, můžete jednotlivé tipy okamžitě převést do praxe.
číst více »
2
TOP trendy v e-commerce pro rok 2012
Minulo vás v únoru hlavní téma newsletteru? Nezoufejte, nabízíme jeho připomenutí. Trendy totiž přestávají být „trendy" a pro mnoho moderních e-shopů jsou již dnes standardem. Proto ten, kdo nezaspí a sveze se na vlně modernizace a optimalizace e-shopů, v budoucnu na tom vydělá.
číst více »


SEMINÁŘE

Marketingové využití sociálních sítí pro firemní komunikaci

 

Naučte se správně využít marketingový potenciál dostupných sociálních sítí. Komunikujte se svými zákazníky jednoduše a efektivně.

 

Již 20. dubna 2012!

 

Více o semináři »


RESPONSIWEB

Neztrácejte návštěvníky!

 

Responsiweb staví na technologii, díky které se váš web vždy přizpůsobí danému zařízení, ať to bude počítač, notebook, tablet či mobilní telefon…

 

 

Zjistěte více »


BUBLINA NA ZÁVĚR

Sociální sítě v číslech (2011)

Hlavní téma newsletteru se točí kolem sociálních sítí. Připomeneme vám, kolik se na sociálních sítích pohybuje českých uživatelů.

Facebook - 3,5 mil.
Twitter (CZ + SK) - 60 tis. účtů
Google+ - 60 tis.
LinkedIn - 180 tis.
YouTube - 4,2 mil. měsíčně
Foursquare - 4,5 tis.
Nezaujalo vás téma internetových bublin? Rádi byste se dozvěděli o jiných tématech?
Dějte nám vědět, co vás zajímá na stránce newsletteru Internetové bubliny.
Nechcete-li Internetové bubliny nadále odebírat #NE#klikněte zde#NE#.
Copyright © Internetové bubliny - SOVA NET, s. r. o., 2012 | Obchodní sdělení
 SovaNet