Pokud se vám tento e-mail nezobrazí správně, klikněte zde.
 Twitter Blog Facebook
newsletter 1/2012
INTERNETOVÉ BUBLINY - The Internet is not a bubble
    
 
 

MÁTE SLOVO

 
BUBLINY VSTUPUJÍ DO DRUHÉHO ROKU

Stejně jako v roce minulém vám i letos budeme prostřednictvím newsletteru přinášet zajímavé a aktuální informace z oblasti internetového marketingu a moderních technologií obecně. Nový rok a první číslo Internetových bublin začneme svižně, v duchu stěžejních trendů v e-commerce pro rok 2012.

Za přízeň v roce 2012 děkuje celý tým SOVA NET

 
 
 

BUBLINA MĚSÍCE

 

 
 

TOP E-COMMERCE TRENDY PRO ROK 2012


Chcete, aby pro vás byl rok 2012 rokem úspěšným? Poskytněte uživatelům zážitek z nakupování na vašem eshopu! Umožněte návštěvníkům pracovat se sociálními sítěmi, ukažte jim produkt v co nejreálnější podobě a umožněte jim rychle a přesně produkt najít.

Zohledněte také tři nejdůležitější věci: minulost, přítomnost a budoucnost. Tzn., v čem jste byli v minulosti úspěšní, co děláte vy nebo vaše konkurence dobře dnes a jaké nové možnosti může přinést budoucnost. Zde je pár tipů, jak se uživatelům v roce 2012 co nejvíce přiblížit.

celý článek


 
     
 
 

BUBLINY ZE SÍŤE

 

1
TVORBA WEBU PRO UŽIVATELE ANEB NA CO SI DÁT POZOR
Tvorba webu je často považována za složitý proces, při kterém musí být brána v potaz použitelnost, přístupnost, SEO, grafika a design, kvalitně napsaný kód a mnoho dalšího. Zajímá vás, jak na to?
číst více »
2
GOOGLE PŘITOPIL PŘED VÁNOCI. ROZJEL ČESKÉ NÁKUPY
Lokalizovaná nabídka zboží z e-shopů je v češtině a přibližuje se zavedeným konkurentům jako je Zboží.cz nebo Heureka. Google nově jen nepřekládá nabídku všech e-shopů do češtiny, ale zpřístupňuje sortiment tuzemských obchodníků.
číst více »
3
INTERNETOVÉ VIDEO NENÍ BUDOUCNOST ALE PRAVÁ SOUČASNOST
S příchodem nového roku se pravidelně objevují i předpovědi budoucích trendů týkající se internetu. Zaměříme se dnes na jeden z nich, za který odborníci považují video obsah. Kam se dostává v roce 2012?
číst více »

 
     
     
 

SEMINÁŘE

Internetový marketing pro e-shopy v roce 2012

 

Dostaňte svůj eshop mezi špičku, zjistěte nejnovější trendy a příležitosti k pokoření konkurence!

 

Již 24. února 2012!

 

Více o semináři »


ANALÝZA ZDARMA

Neztrácejte návštěvníky!

 

Responsiweb staví na technologii, díky které se váš web vždy přizpůsobí danému zařízení, ať to bude počítač, notebook, tablet či mobilní telefon…

 

 

Zjistěte více »


 
     

BUBLINA NA ZÁVĚR

BONUS PRO 3 MILIONY
Mnoho manažerů a majitelů firem si stále ještě myslí, že zaměření na mobilní technologie je spíše bonusem, něčím navíc, něčím postradatelným. Na internet se však dnes v České republice připojují pomocí mobilních zařízení téměř 3 miliony uživatelů a tento počet rychle stoupá! Kdy nastane čas naskočit do rozjetého vlaku pro vás a vaši webovou prezentaci či e-shop?
 
Nezaujalo vás téma internetových bublin? Rádi byste se dozvěděli o jiných tématech?
Dějte nám vědět, co vás zajímá na stránce newsletteru Internetové bubliny.
Nechcete-li Internetové bubliny nadále odebírat #NE#klikněte zde#NE#.
Copyright © Internetové bubliny - SOVA NET, s. r. o., 2011 | Obchodní sdělení
 SovaNet