Pokud se vám tento e-mail nezobrazí správně, klikněte zde.
 Twitter Blog Facebook
newsletter 09/2011
INTERNETOVÉ BUBLINY - The Internet is not a bubble

MÁTE SLOVO

INTERNETOVÉ BUBLINY PRO VÁS A INTERNET
Nový newsletter společnosti SOVA NET směřuje především do schránek majitelů firem, manažerů, marketingových a obchodních pracovníků, ale také lidí se zájmem o internetový marketing, či internet obecně. Jeho cílem je přinášet pravidelně zajímavé informace z oblasti využitelnosti internetových nástrojů, informovat o aktuálním dění, inspirovat své čtenáře a předkládat jim nové pohledy na probíraná témata. Zaměření článků přitom nebude technické („jak to dělat?“), ale spíše strategicko-obchodní („k čemu je vhodné to využít, co nám to přinese a co nás to bude stát?“).

Rádi bychom vám jeho prostřednictvím předali naše know-how a mnohaleté zkušenosti z oboru internetového marketingu a pochopitelnou formou, někdy i s trochou nadsázky, ukázali, že internet rozhodně není jen nějakou bublinou.
číst více »

Ing. Petr Mikšovič
jednatel SOVA NET, s.r.o.

BUBLINA MĚSÍCE

FIREMNÍ NEWSLETTER JAKO LETADLO
Firemní newsletter má pro komunikaci firmy podobný význam, jako letadlo pro oblast dopravy. Je to moderní prostředek, pohodlný, luxusní, dnes již velmi dostupný, paradoxně ale mnoho lidmi dosud stále nevyzkoušený. Na krátké vzdálenosti působivý, ale poměrně nákladný, na větší vzdálenosti naopak velmi efektivní a těžko postradatelný. Při správných postupech výroby a správy, včetně správného rozhodování o momentu jeho využití vzhledem k aktuálním podmínkám, je bezkonkurenčně bezpečný, vyžaduje však skutečně profesionální přístup, řídit jej nemůže každý.
celý článek

BUBLINY ZE SÍŤE

1
PODPORA PRODEJE DÍKY AFFILIATE MARKETINGU
Affiliate marketing představuje zajímavou inovaci v oblasti online marketingových strategií, tento nástroj je založený na propagaci vašeho webu prostřednictvím stránek partnerů.
číst více »
2
SOCIÁLNÍ TLAČÍTKO GOOGLE +1 JDE NAHORU: VÍCE NEŽ 4 MILIARDY ZOBRAZENÍ DENNĚ
Od června 2011, kdy Google spustil sociální síť Google + dosáhlo tlačítko +1 již více než 4 miliard zobrazení denně na milionu internetových stránek.
číst více »
3
JAKÝCH CHYB SE MŮŽETE DOPUSTIT PŘI DEFINOVÁNÍ KLÍČOVÝCH SLOV?
Správný výběr klíčových slov je základem optimalizace každých internetových stránek a dnes existuje mnoho podpůrných nástrojů. Jak ale vybrat skutečně kvalitní klíčová slova?
číst více »

BUBLINOVÝ DEBRIEF

NEWSLETTEREM K ÚSPĚCHU?
Firemní newsletter je stále podceňovaný nástroj moderního marketingu a zejména v online prostředí skýtá velký potenciál. Aktuálně je využíván zejména největšími firmami na trhu, menší hráči považují newsletter chybně za příliš nákladný a tak i málo efektivní prostředek. Dostupnost tohoto nástroje se však díky rozmachu technologií a specializaci mnoha firem stále zlepšuje a v současnosti je realizace newsletteru hlavně otázkou odhodlání.
SEMINÁŘE

Semináře SOVA NET

Jak zefektivnit práci s vaší internetovou prezentací? Dozvíte se na připravovaném webináři zdarma!

Více informací »

ANALÝZA ZDARMA

Máte optimalizovaný web?

Mají vaše internetové stránky malou návštěvnost? Nebo přes ně získáváte málo nových zakázek?

Zjistěte zdarma! »

BUBLINKA NA ZÁVĚR

POUZE 10 % OBCHODNÍKŮ ZNÁ SPRÁVNÝ POSTUP?
81 % prodejů se uskuteční až po pátém kontaktu, ale pouze 10 % obchodníků se k tomuto pátému kroku dostane. Zákazníci nakupují vždy raději od toho, koho znají a ke komu mají důvěru. Tu si však nevybudujeme hned prvním kontaktem, ale ani nevyžádaným obtěžováním. Newsletter je jednou z vhodných možností, jak budovat vztah s velkou šancí na vznik úspěšné obchodní spolupráce.
Nezaujalo vás téma internetových bublin? Rádi byste se dozvěděli o jiných tématech?
Dějte nám vědět, co vás zajímá na stránce newsletteru Internetové bubliny.
Nechcete-li Internetové bubliny nadále odebírat klikněte zde.
Copyright © Internetové bubliny - SOVA NET, s. r. o., 2011 | Obchodní sdělení
 SovaNet