Volná místa

Prakticky neustále hledáme zkušené odborníky i juniory na pozice v oboru internetového marketingu, vývoje i obchodu. Pokud právě žádné konkrétní místo nenabízíme, nebojte se nás kontaktovat. Pro schopné lidi najdeme uplatnění vždy.

SEO konzultant

Říkají ti něco nástroje Collabim, Xenu, Screaming Frog a jím podobné? Jsi týmový hráč, který umí zabrat na projektech, které mají silnou lokální i globální konkurenci? Pak zřejmě budeš náš člověk. Hledáme zkušeného SEO konzultanta, jako posilu do našeho týmu online marketingu. Rozhodně se nejedná o žádnou rutinu!

Přečti celé

Hledáme Senior front-end developera / kodéra

Nedostaneš se k zajímavým projektům nebo máš pocit, že není dostatečně využit tvůj potenciál? My nechceme dělat malé projekty, směřujeme právě k těm velkým a zajímavým, kde je možné se něco nového naučit a vyzkoušet. Máš chuť i odvahu kódovat projekty, které budou klientům přinášet užitek? Chceš vkládat do práce invenci, nové technologie a zajímavé prvky? Získávat zpětnou vazbu, testovat, zkoušet, být v dobrém kolektivu podobně smýšlejících kolegů a zároveň být důležitým článkem celé firmy?

Třeba už nechceš pracovat sám mezi těmi stejnými zdmi… Tak pojď to zkusit mezi nás!

Přečti celé

WEB SERVICE SPECIALIST

Pro další rozvoj společnosti obsazujeme novou pozici Web Service Specialist. Hlavním úkolem této pozice bude obsluha servisních požadavků klientů, práce bude tedy zejména o komunikaci s klienty a s interním týmem společnosti. Člověk na této pozici musí být zejména zodpověný, komunikativní a musí mít dobrý přehled na internetu a alespoň základní znalost internetového marketingu.

Přečti celé

Back-end developer - Programátor PHP

Neláká Tě velká korporace, kde sice mají spoustu benefitů, krásné kanceláře, obrovské možnosti a super motivační večírky? Toužíš spíše po prostředí, kde vidíš výsledek svého snažení a máš za něj zodpovědnost? Přijď k nám, kde máme pouze to, co jsme si vybudovali. Ale není toho málo. Máme dobrý kolektiv, zajímavé projekty a know-how podpořené 14 letou tradicí.. 

Přečti celé

HLEDÁME WEBDESIGNÉRKU / WEBDESIGNÉRA

Do našeho týmu hledáme talentovanou posilu do webdesignérského křesla, která bude sledovat trendy a spolupracovat s account managery. Je nám jedno, zda budeš holka nebo kluk, důležité je, jestli máš do poslední klávesové zkratky zvládnutý Photoshop a Illustrator, „práce na plný úvazek“ pro tebe nejsou sprostá slova a za webdesignem nevidíš jen líbivý design, ale také uživatelský zážitek a použitelnost.

Přečti celé
Získané certifikáty
  • Google Analytics IQ
  • Google Advertising Professional

Newsletter
& E-book

Přihlaste se k odběru newsletteru
a získejte zajímavý e-book!