Blog

Marketingové novinky a tipy za září 2022

30. 9. 2022
Podzim nám svůj příchod dává chladným počasím velmi důrazně najevo. Tak si uvařte si čaj, udělejte si pohodlí na gauči a přečtěte si marketingové novinky a tipy za září 2022, tentokrát zaměřené na sociální sítě. A na závěr na vás čeká jedno pozvání :)

Marketingové novinky a tipy za srpen 2022

1. 9. 2022
Prázdninové dny jsou u konce a my se Vám zase po měsíci hlásíme s marketingovými novinkami a tipy, tentokrát za měsíc srpen. V hlavní roli bude Google a Facebook, ale chybět nebude ani jedno pozvání :)

Marketingové novinky a tipy za červenec 2022

1. 8. 2022
Co nového se stačilo během prvního prázdninového měsíce přihodit v online marketingu? To se dozvíte v našich tradičních marketingových novinkách a tipech, tentokrát za měsíc červenec.

Marketingové novinky a tipy za červen 2022

29. 6. 2022
Ať už právě teď sedíte na zahrádce kavárny a popíjíte ledovou kávu nebo relaxujete u bazénu, přečtěte si tipy a novinky z online marketingu za měsíc červen.

Telegram jako marketingový nástroj?

16. 6. 2022
Cloudová služba Telegram dostupná pro mobilní i počítačová zařízení láká k používání čím dál větší množství lidí. A kde jsou lidé, tam je příležitost zaujmout. Můžete svou firmu ukázat na Telegramu a jaké máte možnosti?

BeReal aneb dokonale (ne)dokonalá aplikace

15. 6. 2022
Před nedávnem se objevila informace, že zavedené aplikace jako Instagram mohou mít možnou konkurenci. Jedná se o poměrně novou sociální síť BeReal, jejíž originální koncept motivuje ke stažení čím dál více lidí. O jakou aplikaci se jedná, čím se vyznačuje a jaké skýtá možnosti?...

Marketingové novinky a tipy za květen 2022

30. 5. 2022
Květen už je na svém konci a my vám tak přinášíme souhrn toho nejzajímavějšího, co se za celý měsíc přihodilo v oblasti marketingu.

B2B aneb firma firmě

26. 5. 2022
Řešíte B2B marketing? Zjistěte, co pro to udělat a jak o sobě dát vědět na správných místech, správným způsobem těm správným lidem.

TikTok pod lupou I. – O co tu vlastně kráčí?

13. 5. 2022
Zvířátka, tanečky, vaření, sport či móda. Takto různorodý obsah můžete konzumovat obrovskou rychlostí díky sociální síti TikTok. Za své roky působení si TikTok získal pověst aplikace pro mladé uživatele (někdo by možná dokonce řekl pro děti), a tak se na něj často dospělí dívají skrz prsty. Je...

Vše, co vás kdy zajímalo o affiliate marketingu

13. 5. 2022
Pojem affiliate marketing se šíří internetem rychlostí blesku, a tak jste si možná i vy položili otázku, o co se jedná. Pokud se toužíte o tomto způsobu marketingu dozvědět co nejvíce informací, nastražte uši (nebo spíše zaostřete oči) a pojďte se společně s námi podívat, o co vlastně...

Potřebujete poradit? Kontaktujte nás

Odesláním formuláře přijímáte naše Zásady zpracování osobních údajů.
Děkujeme za vyplnění formuláře.Odeslání formuláře se nezdařilo.