Blog

Velké srovnání povolených formátů pro Sklik, Google Ads a Facebook

19. 2. 2021
Občas se stane, že Sklik nebo Google Ads zamítne banner a háže chybové hlášky. Jak tomu předejít? Rozhodli jsme se, že vytvoříme přehled povolených formátů v nejpoužívanějších reklamních systémech. A tady je výsledek.

Google Ads ukončuje modifikovanou volnou shodu

16. 2. 2021
Celá léta jsme používali přesnou, frázovou, volnou a modifikovanou volnou shodu. S tím je teď konec, protože Google chystá změny.

Co všechno umí SmartEmailing a proč ho používáme?

5. 2. 2021
Z vlastních zkušeností všichni víme, že vyznat se v obrovském množství přijatých e-mailů každý den, kde tři čtvrtiny z nich tvoří nezajímavý či nepotřebný obsah, je opravdu náročné. Tvořit a využívat správně e-mailingový marketing není jednoduché, ale existují nástroje, které vám...

Digitalizace interní komunikace: Jak zefektivnit práci zaměstnanců, zároveň ušetřit čas a zvýšit výkonnost firmy.

20. 1. 2021
Za každou úspěšnou firmou, každým love brandem, stojí v první řadě její zaměstnanci. Proč? Protože budování značky začíná uvnitř, s tím, co máme. Zaměstnanci pro ni tvrdě pracují a společně tvoří výsledné hodnoty. Jak jim práci ještě více zpříjemnit a ulehčit, a motivovat je ke skvělým...

SEO případová studie: Omezený rozpočet v SEO nemusí být překážkou

4. 1. 2021
Pokaždé když spustíte SEO kampaň, mění se způsob jak nad ní uvažujete a jaké kroky v ní realizujete. Lekce, které vás naučí, výzvy, kterým čelíte a výsledky, které vás motivují a ženou kupředu. Toto je příběh jedné z podobných kampaní.

10 nejhezčích vánočních kampaní roku 2020

18. 12. 2020
Vánoce jsou za rohem a my jsme si pro vás připravili výběr nejhezčích vánočních kampaní tohoto roku. Jejich tvůrci se často inspirovali pandemií Covid-19, která nám ukázala, že i v moderní době je možné zažít utrpení ze strachu a pocitů bezmoci. Nesmíme ale ztrácet naději – po každé bouři...

Google Analytics 4

1. 12. 2020
Na konci října vyšla čtvrtá verze Google Analytics. Nově se zaměřuje na události, umožňuje integraci ještě více zdrojů dat a celkově přináší velkou spoustu nových možností. Měli byste si tuto službu také založit? A jak na to?

Audity 2021

30. 11. 2020
Provedení profesionálního auditu digitálního marketingu vám pomůže rozlišit, které konkrétní nástroje vám slouží a které vyžadují odlišný přístup. Využijte akčních slev na všechny audity!

13 Tipů, jak připravit PPC kampaně na Vánoce

26. 10. 2020
Vánoce se nezadržitelně blíží a tak je nejvyšší čas roztočit vánoční kampaně na plné obrátky. Připravili jsme pro vás 13 bodů, které by si měl každý správce PPC kampaní před Vánocemi pohlídat.

Postřehy z Sklik Expert Fórum 2020

2. 10. 2020
Konference Sklik Expert Fórum, tentokrát online, přinesla spoustu zajímavých informací. Pojďte se s námi podívat na zápis toho, co nám přišlo nejdůlžitější!

Potřebujete poradit? Kontaktujte nás

Odesláním formuláře přijímáte naše Zásady zpracování osobních údajů.
Děkujeme za vyplnění formuláře.Odeslání formuláře se nezdařilo.