Blog

Marketingové novinky a tipy za prosinec 2022

9. 1. 2023
Rok se s rokem sešel a my vás tak můžeme s novými  marketingovými novinkami a tipy  přivítat  poprvé v roce 2023 ! Co se přihodilo v prosinci? A jaké tipy se vám budou v letošním roce hodit? Přejeme vám příjemné počtení :)

Marketingové novinky a tipy za listopad 2022

2. 12. 2022
Vánoce už jsou skoro tady, ale než se půjdete dívat na vánoční pohádky a mlsat cukroví, tak si přečtěte, co nového se přihodilo v listopadu v online marketingu :)

Marketingové novinky a tipy za říjen 2022

4. 11. 2022
Podzim je v plném proudu a my se vám zase po měsíci hlásíme s marketingovými tipy a novinkami , tentokrát za měsíc říjen ! Dnes se zaměříme na Facebook, Google, ale i TikTok :)

Marketingové novinky a tipy za září 2022

30. 9. 2022
Podzim nám svůj příchod dává chladným počasím velmi důrazně najevo. Tak si uvařte si čaj, udělejte si pohodlí na gauči a přečtěte si marketingové novinky a tipy za září 2022, tentokrát zaměřené na sociální sítě. A na závěr na vás čeká jedno pozvání :)

Marketingové novinky a tipy za srpen 2022

1. 9. 2022
Prázdninové dny jsou u konce a my se Vám zase po měsíci hlásíme s marketingovými novinkami a tipy, tentokrát za měsíc srpen. V hlavní roli bude Google a Facebook, ale chybět nebude ani jedno pozvání :)

Marketingové novinky a tipy za červenec 2022

1. 8. 2022
Co nového se stačilo během prvního prázdninového měsíce přihodit v online marketingu? To se dozvíte v našich tradičních marketingových novinkách a tipech, tentokrát za měsíc červenec.

Marketingové novinky a tipy za červen 2022

29. 6. 2022
Ať už právě teď sedíte na zahrádce kavárny a popíjíte ledovou kávu nebo relaxujete u bazénu, přečtěte si tipy a novinky z online marketingu za měsíc červen.

Telegram jako marketingový nástroj?

16. 6. 2022
Cloudová služba Telegram dostupná pro mobilní i počítačová zařízení láká k používání čím dál větší množství lidí. A kde jsou lidé, tam je příležitost zaujmout. Můžete svou firmu ukázat na Telegramu a jaké máte možnosti?

BeReal aneb dokonale (ne)dokonalá aplikace

15. 6. 2022
Před nedávnem se objevila informace, že zavedené aplikace jako Instagram mohou mít možnou konkurenci. Jedná se o poměrně novou sociální síť BeReal, jejíž originální koncept motivuje ke stažení čím dál více lidí. O jakou aplikaci se jedná, čím se vyznačuje a jaké skýtá možnosti?...

Marketingové novinky a tipy za květen 2022

30. 5. 2022
Květen už je na svém konci a my vám tak přinášíme souhrn toho nejzajímavějšího, co se za celý měsíc přihodilo v oblasti marketingu.

Potřebujete poradit? Kontaktujte nás

Your name *
Odesláním formuláře přijímáte naše Zásady zpracování osobních údajů.
Děkujeme za vyplnění formuláře.Odeslání formuláře se nezdařilo.