Blog

Marketingové tipy a novinky za červenec 2021

29. 7. 2021
Prázdniny jsou v plném proudu, ale my jsme pro vás opět připravili přehled červencových novinek a tipů ze světa online marketingu. Co je tedy nového?

Festival Ibérica nabídne v Brně, Praze a Čechách pod Kosířem ochutnávku iberoamerické kultury. Hlavní hvězdou bude tanečnice María Moreno

28. 7. 2021
Jako každý rok podporujeme festival iberoamerických kultur  Ibérica .  P řijměte naše pozvání a přečtěte si, na co se letos můžete těšit.

Audit PPC svépomoci

9. 7. 2021
Proč dělat audit PPC účtů? Je hodně důvodu, které se slívají do jednoho - zvýšit návratnost investice. Perfektním řešením jsou audity nastavení, které čas od času neuškodí žádnému účtu. Připravili jsme pro vás pár tipů, na co se při kontrole zaměřit.

Marketingové tipy a novinky za červen 2021

1. 7. 2021
Připravili jsme pro Vás přehled zpráv a tipů ze světa online marketingu.

Základní nastavení Google Analytics 4

30. 6. 2021
Připravili jsme pro vás přehled toho, co je dobré nastavit ve vašem účtu Google Analytics 4.

5 tipů pro optimalizaci PPC do 2021

15. 6. 2021
Jsme v polovině roku 2021, Google přichází každý měsíc s dalšími novinkami. Těchto aktualizací jsou desítky, proto jsme vám připravili článek s pěti tipy na vylepšení vašeho Google Ads účtu a celkové usnadnění jeho správy.  

Marketingové tipy a novinky za květen 2021

2. 6. 2021
Připravili jsme pro Vás přehled zpráv a tipů ze světa online marketingu.

3 skripty v Google ads, které vám usnadní život.

26. 5. 2021
Každému z nás by se do Google Ads hodila špetka automatizace pro usnadnění života, a to hlavně specialistům s mnoha klienty. Pomocí skriptů v Google Ads můžete naprogramovat velké množství obecných změn, a tím ušetříte čas a případně získatáte data, která v klasických přehledech nenajdete....

Ukládání cookies

23. 4. 2021
Ve svém Právním Newsletteru APEK rozebírá téma, které je nyní aktuální pro mnohé z vás - ukládání cookies. Zpracovává je Josef Aujezdský, advokát MKA Nosko a s jejich laskavým svolením si dovolujeme citovat jejich informace k aktuálnímu stavu.

Dvoufázové ověření

23. 4. 2021
Pokud někdo získá vaše heslo, můžete velmi jednoduše přijít o data, o přístup do svého účtu nebo mnohem hůř. Dvoufázové ověření znamená přihlašování ve dvou krocích.

Potřebujete poradit? Kontaktujte nás

Odesláním formuláře přijímáte naše Zásady zpracování osobních údajů.
Děkujeme za vyplnění formuláře.Odeslání formuláře se nezdařilo.