PPC

Google Ads ověřuje totožnost inzerentů: Týká se to i vás?

17. 2. 2022
Google v dubnu 2020 oznámil, že spustí ověřování totožnosti všech inzerentů využívajících službu Google Ads. Pokud vám ovšem tato informace unikla a teď se bezradně díváte na požadavek o ověření totožnosti ve své e-mailové schránce, nemusíte zoufat. V tomto článku si shrneme základní...

Audit PPC svépomoci

9. 7. 2021
Proč dělat audit PPC účtů? Je hodně důvodu, které se slívají do jednoho - zvýšit návratnost investice. Perfektním řešením jsou audity nastavení, které čas od času neuškodí žádnému účtu. Připravili jsme pro vás pár tipů, na co se při kontrole zaměřit.

5 tipů pro optimalizaci PPC do 2021

15. 6. 2021
Jsme v polovině roku 2021, Google přichází každý měsíc s dalšími novinkami. Těchto aktualizací jsou desítky, proto jsme vám připravili článek s pěti tipy na vylepšení vašeho Google Ads účtu a celkové usnadnění jeho správy.  

3 skripty v Google ads, které vám usnadní život.

26. 5. 2021
Každému z nás by se do Google Ads hodila špetka automatizace pro usnadnění života, a to hlavně specialistům s mnoha klienty. Pomocí skriptů v Google Ads můžete naprogramovat velké množství obecných změn, a tím ušetříte čas a případně získatáte data, která v klasických přehledech nenajdete....

Velké srovnání povolených formátů pro Sklik, Google Ads a Facebook

19. 2. 2021
Občas se stane, že Sklik nebo Google Ads zamítne banner a háže chybové hlášky. Jak tomu předejít? Rozhodli jsme se, že vytvoříme přehled povolených formátů v nejpoužívanějších reklamních systémech. A tady je výsledek.

Google Ads ukončuje modifikovanou volnou shodu

16. 2. 2021
Celá léta jsme používali přesnou, frázovou, volnou a modifikovanou volnou shodu. S tím je teď konec, protože Google chystá změny.

13 Tipů, jak připravit PPC kampaně na Vánoce

26. 10. 2020
Vánoce se nezadržitelně blíží a tak je nejvyšší čas roztočit vánoční kampaně na plné obrátky. Připravili jsme pro vás 13 bodů, které by si měl každý správce PPC kampaní před Vánocemi pohlídat.

Postřehy z Sklik Expert Fórum 2020

2. 10. 2020
Konference Sklik Expert Fórum, tentokrát online, přinesla spoustu zajímavých informací. Pojďte se s námi podívat na zápis toho, co nám přišlo nejdůlžitější!

Novinka v Google Ads: Automaticky generované video i nové šablony v obsahové síti

8. 8. 2020
Máme pro vás novinky v obsahové síti Google Ads: vylepšení obrázků i generování poutavého videa.

Pandemie v PPC kampaních a jak na ni...

9. 4. 2020
Internet, a vlastně i celý svět zaplavují články, infografiky, videa a další obsah zabývající se nákazou COVID-19. Toto virové onemocnění se do našich životů přiřítilo jako vichřice a zamávalo se světem e-commerce nejen u nás. Vliv koronaviru pocítilo v poslední době snad každé zaměstnání a...

Potřebujete poradit? Kontaktujte nás

Your name *
Odesláním formuláře přijímáte naše Zásady zpracování osobních údajů.
Děkujeme za vyplnění formuláře.Odeslání formuláře se nezdařilo.