Analýza návštěvnosti

Při budování efektivní internetové strategie je důležitá zpětná vazba. Chcete-li mít přehled o tom, jak se návštěvníci na vašich stránkách pohybují, která místa a stránky jsou u nich nejoblíbenější a které naopak nejméně, spolehněte se na analýzu návštěvnosti od SOVA NET. Pro budování efektivní obchodní strategie i z hlediska optimalizace pro vyhledavače je znalost návštěvnosti vašeho webu klíčová.


Chování návštěvníků - důležitý faktor pro SEO

Analýza návštěvnosti je jedním z velmi silných nástrojů SEO, který přináší důležité informace o chování návštěvníků na vašich internetových stránkách. Zjistíte, ze kterých vyhledavačů k vám lidé přišli, jaké klíčové slovo je dovedlo právě na váš web a zda tam našli, co hledali. Informace o návštěvnících a jejich preferencích vám pak pomohou účinně zacílit obchodní i marketingovou strategii.

Jak probíhá analýza návštěvnosti?

analýze návštěvnosti stránek používá SOVA NET nástroj Google Analytics. Statistiky vám umožní vidět cesty, kterými se uživatelé dostali na váš web, odhalí, zda se k vám rádi vrací nebo jak dlouho se na stránkách zdrží. Na základě analýz návštěvnosti se přiblížíme k myšlení a chování uživatelů vašich stránek.

Podle výsledků analýzy vám doporučíme úpravy funkcí a prvků na webu, které mohou uživatelé vnímat negativně a odrazovat je od dokončení objednávky. Poradíme vám, jak zvýšit návštěvnost vašeho webu a upoutat pozornost uživatelů.  

Chcete-li si udělat komplexní obrázek o návštěvnosti na vašem webu, kontaktuje SOVA NET a získejte podrobné informace!

Využijte spolu s Analýzou návštěvnosti

Získané certifikáty
  • Google Analytics IQ
  • Google Advertising Professional