Volná místa

Prakticky neustále hledáme zkušené odborníky i juniory na pozice v oboru internetového marketingu, vývoje i obchodu. Pokud právě žádné konkrétní místo nenabízíme, nebojte se nás kontaktovat. Pro schopné lidi najdeme uplatnění vždy.

Projektový koordinátor

Hledám k sobě někoho, kdo svojí energií  a přístupem pomůže koordinovat velmi zajímavé aktivity kolem našeho rostoucího projektu www.BeZones.cz , který má poslání v propojování firem a podpoře jejich spolupráce a obchodu.

Přečti celé

Marketingový manažer interních projektů

Hledáme schopného a nadšeného parťáka, který pomůže dostat naše interní projekty, start-upy a značky na vrchol zájmu v jejich cílové skupině.

 

Přečti celé

UX designér

Budeš vytvářet vizuální koncepty a definovat posloupnost interakcí mezi uživatelem a webem. Zvolíš si nástroj, ve kterém budeš ladit wireframy (my pracujeme s Axure). 

Přečti celé

Back-end developer - Programátor PHP

Neláká Tě velká korporace, kde sice mají spoustu benefitů, krásné kanceláře, obrovské možnosti a super motivační večírky? Toužíš spíše po prostředí, kde vidíš výsledek svého snažení a máš za něj zodpovědnost? Přijď k nám, kde máme pouze to, co jsme si vybudovali. Ale není toho málo. Máme dobrý kolektiv, zajímavé projekty a know-how podpořené 14 letou tradicí.. 

Přečti celé

Hledáme pohodového account managera

Firma SOVA NET se 14 letou tradicí na trhu online marketingu, hledá do svého týmu kolegu na pozici account manager. Kolega, který na sobě rád pracuje a zajímá se o online marketing, je u nás vždy vítán!

Přečti celé

Senior front-end developer / kodér

Máš chuť i odvahu kódovat projekty, které budou klientům přinášet užitek? Chceš vkládat do práce invenci, nové technologie a zajímavé prvky? Zajímá Tě práce na nových portálech i start-upech? Získávat zpětnou vazbu, testovat, zkoušet, být v dobrám kolektivu podobně smýšlejících kolegů a zároveň být důležitým článkem celé firmy?

Přečti celé
Získané certifikáty
  • Google Analytics IQ
  • Google Advertising Professional

Newsletter
& E-book

Přihlaste se k odběru newsletteru
a získejte zajímavý e-book!