O společnosti

SOVA NET se zabývá managementem lokálních i mezinárodních internetových projektů. Prostřednictvím komplexních služeb plníme marketingové a obchodní cíle svých klientů. Jednoduše řečeno - řekněte, jakých výsledků chcete na internetu dosáhnout, a nechte nás udělat vše pro jejich splnění.

Součástí našeho týmu jsou odborníci z České republiky, Slovenska, Ruska i Spojených států amerických. Svá řešení a služby neomezujeme hranicemi - nabízíme mezinárodní internetový marketing.

Fakta o společnosti

    • Firma SOVA NET se sídlem v Brně vznikla v roce 2002.
    • Je partnerem vzdělávací agentury SOVA STUDIO a firmy SOVA SYSTEMS.
    • K roku 2013 máme celkem 15 zaměstnanců a mnoho dalších externistů, kteří s námi dlouhodobě spolupracují

Jediný cíl: váš úspěch

Filozofie a cíl společnosti SOVA NET stojí na jediné myšlence – chceme pracovat na vaší spokojenosti a úspěchu. Proto preferujeme dlouhodobou spolupráci, nebojíme se přijímat zodpovědnost za váš projekt a práce s námi je mnohem více partnerstvím než obchodem.

Profesionální tým SOVA NET

V našem týmu najdete mnoho ambiciózních osobností, které se neustále vzdělávají a jsou v kontaktu s dalšími experty v oboru. Charakterizuje nás týmový duch, silný tah na branku, důslednost a snaha naslouchat zákazníkům. Pevně zakotvený systémový přístup, do detailu vybroušené projektové řízení, společná vize a jasně definované kompetence jsou základem pro další rozvoj naší společnosti.

Kdo jsou naši zákazníci?

Mezi své klienty řadíme firmy, pro které je internet jedním z hlavních nástrojů úspěšného podnikání. Pomáháme jim zvyšovat obrat i zisk a snižovat náklady na komunikaci a marketing. Náš typický zákazník má vizi a ví, čeho chce na internetu dosáhnout. Realizaci ale rád přenechá profesionálům. Prohlédněte si naše případové studie a přesvědčte se sami.

Podporujeme kulturní rozvoj

Společnost SOVA NET se již šestým rokem aktivně podílí na organizaci festivalu iberoamerické kultury Iberica. Na letním festivalu Iberica se každý rok představí desítky umělců z České republiky, Slovenska, Španělska, Kolumbie a dalších zemí.

Projekt WEB CONTROL

Společnost SOVA NET, s.r.o. je řešitelem projektu WEB CONTROL, který je spolufinancován Evropským fondem pro regionální rozvoj a Ministerstvem průmyslu a obchodu v rámci Operačního programu Podnikání a inovace (OPPI).

MPO   EU logoOPPI

Získané certifikáty
  • Google Analytics IQ
  • Google Advertising Professional
Firemní hodnoty SOVA NET
Přečtěte si o 5 důvodech proč s námi spolupracovat!