Firemní hodnoty

aneb 5 důvodů, proč s námi spolupracovat

Cílem společnosti SOVA NET je odvádět kvalitní práci a mít spokojené zákazníky. Proto se řídíme pěti základními pravidly, díky kterým vytváříme vstřícnou a tvůrčí atmosféru, v níž realizujeme zákaznické projekty. Inspirujte se kodexem SOVA NET!  

1. Otevřeně komunikujeme

Mezi sebou navzájem i se zákazníky komunikujeme otevřeně a konstruktivně. Umíme mluvit o problémech. Poskytujeme vždy maximum relevantních, přesných a konkrétních informací i cennou zpětnou vazbu. Ctíme dobré mezilidské vztahy - jak v pracovním týmu, tak s našimi klienty.

2. Budujeme důvěru

Za základ důvěry SOVA NET považuje otevřenost, toleranci a ohleduplnost. Proto respektujeme názor ostatních a vytváříme konstruktivní kompromisy, které dokáží uspokojit všechny zainteresované strany. Vždy volíme adresné a osobní jednání - nezametáme problémy pod koberec.

3. Odvádíme profesionální práci

Jsme důslední při dodržování firemních pravidel a procesů. Vlastní výstupy práce hodnotíme kriticky a přísně. Jen tak můžeme odvádět kvalitní a profesionální práci, zvyšovat svojí odbornost a garantovat vysokou úroveň služeb.

4. Společně rosteme

Víme, že odborné znalosti nezískáme pouze z knih a učebnic, ale především v praxi. Proto se neustále učíme - od sebe navzájem i svých klientů. Abychom zůstali experty v oboru, nemůžeme se spoléhat pouze na nabyté vědomosti. K odbornosti totiž patří také důvěryhodnost, seriózní přístup a stabilní výkonnost.

5. Chceme uspět

Plníme cíle svých zákazníků a pomáháme jim růst na internetu. Každý úspěch našeho klienta je i naším úspěchem. Vyzkoušejte si spolupráci se SOVA NET a buďte vidět online!

Získané certifikáty
  • Google Analytics IQ
  • Google Advertising Professional
Zaujaly vás hodnoty SOVA NET?
Kontaktujte nás a vyzkoušejte si náš kodex na vlastní kůži!