Analýza struktury webu a použitelnosti

Zajímá vás, jestli se uživatelé na vašem webu dobře orientují a snadno nachází to, co hledají?  Chcete zvýšit návštěvnost i prodej? Zamyslete se nad strukturou svého webu, jehopoužitelností pro zákazníky a odhalte s námi problematická místa a prvky, které mohou stát v cestě za vyššími zisky.


Maximalizujte uživatelský komfort

Analýza struktury stránek vypovídá o tom, zda je rozložení navigačních a funkčních prvků na stránkách logické a efektivní. Proto bývá analýza struktury webu důležitou součástí SEO, kdy je nutné prověřit kvalitu webu také z pohledu uživatele. Analýza použitelnosti vám jasně řekne, zda je stávající struktura webu pro uživatele snadno pochopitelná a použitelná.

Co vám poskytne analýza struktury a použitelnosti?

  • odhalí slabá místa stávající webové architektury
  • pomocí teplotních map a dalších nástrojů napoví, jakým způsobem uživatelé váš web využívají, kam nejčastěji klikají a zda procházejí webem intuitivně

Při analýze použitelnosti se zaměříme na problémová místa a nedostatky. Součástí analýzy je doporučení k odstranění těchto komplikací. V rámci analýzy struktury webu také vyhodnotíme grafické zpracování webu a navrhneme změny pro zvýšení uživatelského komfortu.

Pokud máte zájem o analýzu struktury a použitelnosti vašeho webu od firmy SOVA NET, kontaktujte nás!

Využijte společně s Analýzou struktury webu a použitelnosti

 

Získané certifikáty
  • Google Analytics IQ
  • Google Advertising Professional