Analýzy a konzultace

Pomocí důkladných analýz zjistíme, v jakém stavu jsou vaše internetové projekty, a na základě výsledků navrhneme optimální řešení.Analýza klíčových slov

Analýza klíčových slov

Obsahují vaše internetové stránky klíčová slova, která přesně vystihují oblast vašeho podnikání a která jsou často vyhledávaná a málo konkurenční? Správně vybraná klíčová slova jsou základem úspěšné  optimalizace pro vyhledávače . Spolehněte se na  analýzu key words od SOVA NET a... více »
Analýza zdrojového kódu a URL adres

Analýza kódu

Kvalita  zdrojového kódu  a podoba  URL adres  jsou základy  SEO . Díky analýze zdrojového kódu vašich webových stránek vám pomůžeme odhalit největší chyby v kódu webu a navrhnout řešení. Využijte  analýzy zdrojového kódu  a  URL adres  od firmy SOVA... více »
Analýza struktury webu a použitelnosti

Analýza použitelnosti

Zajímá vás, jestli se uživatelé na vašem webu dobře orientují a snadno nachází to, co hledají?  Chcete zvýšit návštěvnost i prodej? Zamyslete se nad  strukturou svého webu , jeho použitelností  pro zákazníky a odhalte s námi problematická místa a prvky, které mohou stát... více »
Analýza obsahu stránek

Analýza obsahu stránek

Kvalitní, propracovaný a dobře strukturovaný obsah webových stránek je důležitý jak pro uživatele, tak i pro vyhledávací roboty. Máte-li pocit, že by obsah vašich stránek mohl být zajímavější, lépe uspořádaný a měl by efektivněji pracovat pro váš úspěch na internetu, podívejte se, co vám... více »
Analýza konkurence na webu

Analýza konkurence

Úspěch na jakémkoli trhu je podmíněn znalostí  konkurence . Pouze pokud znáte silné a slabé stránky svých soupeřů, můžete úspěšně rozvíjet vlastní strategii. Součástí optimalizace webových stránek od firmy SOVA NET je proto  analýza konkurence na webu . Ta vyhraní vaši pozici na... více »
Analýza nákupního procesu

Analýza nákupního procesu

Neodpovídají uskutečněné objednávky na vašem e-shopu jeho návštěvnosti? Chyba může být v tom, že se řada vašich zákazníků ve vašem internetovém obchodě neorientuje nebo hledá něco jiného, než nabízíte. K řešení těchto potíží využijte spolehlivou  SEO   analýzu nákupu na... více »
Analýza návštěvnosti

Analýza návštěvnosti

Při budování efektivní internetové strategie je důležitá  zpětná vazba . Chcete-li mít přehled o tom, jak se návštěvníci na vašich stránkách pohybují, která místa a stránky jsou u nich nejoblíbenější a které naopak nejméně, spolehněte se na  analýzu návštěvnosti  od SOVA NET. Pro... více »
Uživatelské testování

Uživatelské testování

Přemýšleli jste někdy, jak se návštěvníkům používají vaše webové stránky nebo zda se jim pohodlně nakupuje na vašem eshopu? Použitelnost webu (usability) patří mezi hlavní faktory ovlivňující úspěšnost webových stránek. Pokud se návštěvníci na vašem webu nevyznají a špatně se jim používá,... více »
Nehodí se vám?
Vyberte si jiné řešení
Získané certifikáty
  • Google Analytics IQ
  • Google Advertising Professional