Facebook Studio: nová platforma marketingové komunity

26. 04. 2011 Tým SOVA NET

Facebook Studio je nový oficiální web pro komunitu zabývající se marketingem na Facebooku. Facebook Studio by mělo nabídnout prostor pro sdílení práce a uznání kreativity, má se stát místem kde je možné prezentovat své kampaně a posilovat strategie díky inspiraci nejlepšími projekty z marketingu na Facebooku. Facebook Studio se prezentuje jako platforma, kde se začátečníci mohou učit od nejlepších facebookových marketérů.

Soutěž kampaní i sdílení kreativních myšlenek

Na webu Facebook Studio je možné zadat kompletní údaje o marketingové kampani, nahrát video a obrázky. Potenciální zákazníci a fanoušci i další členové komunity hodnotí, která kampaň se jim nejvíc líbí. Top kampaně se automaticky dostanou do kategorie Spotlight, tedy do stálého výběru toho nejlepšího, jak propagovat značku na Facebooku. Projekty z této kategorie budou soutěžit o cenu Facebook Studio Award.

Facebook Studio má ukázat, jak agentury a marketéři mohou vytvářet vliv pomocí marketingu na Facebooku. Ambicí je sdílet kreativní myšleny z celého světa, vytvořit databázi zdrojů odpovědí na otázky z oblasti marketingu na Facebooku i prostor pro vytvoření vlastní kampaně. Cílem platformy je porozumět tomu, jakým způsobem marketingová komunita používá Facebook k nastartování obchodních výsledků.

 


Hodnoťte: 12345

O autorovi

Tým SOVA NET

Tým SOVA NET

Tým SOVA NETu bedlivě sleduje dění a trendy internetového marketingu. Nejzajímavější události vám každý týden naservíruje v podobě novinek.


Rubrika: Blog Tagy: SEM Facebook Sociální sítě Komentáře: (0)

Zapojte se do diskuzeFórum zatím neobsahuje žádné příspěvky.