Konference Forum Media 2011

7. 10. 2011 Tým SOVA NET

Na začátku listopadu se v Praze koná konference Forum Media. Jedná se o vůbec největší odbornou platformu českého mediálního trhu, která pokrývá široké spektrum podob a aspektů marketingové komunikace. Ve dnech 2. a 3. listopadu 2011 se v Paláci Žofín sejdou mediální profesionálové, zadavatelé reklamy, řídící a marketingoví pracovníci, reklamní a mediální agentury, management médií i zástupci výzkumných agentur.

Co přinese Forum Media?

Projekt slibuje orientaci na kvalitu, odbornost a profesionalitu, svá témata chce nabídnout profesionálům i odborné veřejnosti. Od konference můžete očekávat především audit stavu a analýzu aktuálních trendů médií, komunikace a reklamy v roce 2011. Konference nabízí příležitost pro profesní rozvoj, možnost seznámit se s aktuálními trendy na trhu, novinkami v mediální komunikaci, novými způsoby práce na mediálním trhu a trendy v marketingu.

Program

  • 2. 11. Marketingové strategie pro rok 2011 – mezinárodní den, prezentace v anglickém jazyce, pro účastníky zajištěno tlumočení
  • 3. 11. Den věnovaný aktuální situaci na českém trhu, prezentace probíhají ve 3 sálech, účastníci mohou volně přecházet

Podrobné informace k programu a přihlášku na konferenci získáte na oficiálním webu Forum Media.


Hodnoťte: 12345

O autorovi

Tým SOVA NET

Tým SOVA NET

Tým SOVA NETu bedlivě sleduje dění a trendy internetového marketingu. Nejzajímavější události vám každý týden naservíruje v podobě novinek.


Rubrika: Blog Tagy: Marketing Média Reklama Komentáře: (0)

Zapojte se do diskuzeFórum zatím neobsahuje žádné příspěvky.