Mediální plánování v živém kurzu AdWords Online Classroom

17. 05. 2011 Tým SOVA NET

Tuto středu, 18. května 2011 se jako součást AdWords Online Classroom (UK) koná živý online kurz zaměřený na mediální plánování. V kurzu se dozvíte, jaké jsou nejefektivnější způsoby mediálního plánování a jak vytvořit a realizovat úspěšný mediální plán.

Jednotlivá témata prezentovaná v online kurzu se zaměří na to, jak stanovit celkovou marketingovou strategii, jak si definovat jednotlivé reklamní cíle i cíle konkrétní kampaně, seminář také ukáže jak co nejlépe zacílit na své publikum. Očekávat můžete prezentaci dvou příkladů různých marketingových strategií a nastavení kampaní, včetně akvizice nového zákazníka a budování loajality stávajících klientů.

Kurz bude realizován specialisty na online media a bude trvat zhruba jednu hodinu, včetně času na otázky a odpovědi. Kurz se koná ve středu 18. května 2011 od 15 do 16 hodin. Přihlásit se můžete přes http://adwords.blogspot.com/.


Hodnoťte: 12345

O autorovi

Tým SOVA NET

Tým SOVA NET

Tým SOVA NETu bedlivě sleduje dění a trendy internetového marketingu. Nejzajímavější události vám každý týden naservíruje v podobě novinek.


Rubrika: Blog Tagy: SEM AdWords Mediální plány Komentáře: (0)

Zapojte se do diskuzeFórum zatím neobsahuje žádné příspěvky.