Pravidelné živé AdWords webináře ode dneška každé úterý a středu

26. 07. 2011 Tým SOVA NET

Pokud inzerujete v AdWords, neměli byste si nechat ujít novinku, se kterou tým AdWords právě přichází. Ode dneška a po další tři měsíce se budou konat pravidelné živé webináře, a to každé úterý a středu od 15 hodin. Tyto semináře budou realizovány Google Search, Display, You Tube a specialisty na mobilní komunikaci, takže nabídnou ucelený pohled na téma online reklamy. Semináře zároveň představují dobrý způsob jak se dozvědět více o fungování AdWords a díky tomu zvýšit výkon vašich online kampaní. Odborníci na dílčí témata vám budou v průběhu seminářů plně k dispozici, takže si můžete připravit otázky, které vás v kontextu online inzerce zajímají.

Přehled jednotlivých témat nadcházejících seminářů najdete na Google AdWords Online Classroom. Přehled webinářů si můžete jednoduše stáhnout, společně s kalendářem, kde jsou podle data přehledně zorganizována všechna plánovaná témata.


Hodnoťte: 12345

O autorovi

Tým SOVA NET

Tým SOVA NET

Tým SOVA NETu bedlivě sleduje dění a trendy internetového marketingu. Nejzajímavější události vám každý týden naservíruje v podobě novinek.


Rubrika: Blog Tagy: PPC AdWords Komentáře: (0)

Zapojte se do diskuzeFórum zatím neobsahuje žádné příspěvky.