Prezentace o trendech v online marketingu ke stažení na Google Blog

13. 09. 2011 Tým SOVA NET

Obchodní tým Google pořádal ve středu 7. 9. 2011 v hotelu Grand Majestic Plaza další seminář Google univerzity. Ústředním tématem akce byl svět technologií, který v současnosti dramaticky mění média, jejich fragmentace i způsob konzumace. Univerzita se tentokrát zaměřila hlavně na marketingové odborníky, na něž jsoukladeny stále větší nároky, protože zasáhnout dnes spotřebitele odpovídajícím způsobem a na správném místě je stále těžší.

V rámci Google univerzity se sešli marketingoví specialisté, aby se dozvěděli, jaké jsou současné trendy v online marketingu a které aktivity prokazatelně ovlivňují obchodní výsledky společností. Google dává na svém blogu k dispozici jednotlivé prezentace a případové studie z univerzity, které se věnují zajímavým tématům jako je reklamní platforma Google, mediální plánování, marketing online, kampaň na Google Chrome nebo možnosti využití Google Analytics pro marketingové cíle.

Kompletní informace a prezentace ke stažení najdete na Google Blog Česká republika.

 


Hodnoťte: 12345

O autorovi

Tým SOVA NET

Tým SOVA NET

Tým SOVA NETu bedlivě sleduje dění a trendy internetového marketingu. Nejzajímavější události vám každý týden naservíruje v podobě novinek.


Rubrika: Blog Tagy: SEM Google Online marketing Komentáře: (0)

Zapojte se do diskuzeFórum zatím neobsahuje žádné příspěvky.