Registrace do vzdělávacího projektu Týden s internetem

29. 09. 2011 Tým SOVA NET

Od příštího týdne startuje vzdělávací projekt Týden s internetem pro podnikatele a firmy aneb Získejte náskok! Organizátorem akce je český Google společně s Asociací malých a středních podniků a živnostníků ČR a časopisem Profit. Registrovat se do tohoto projektu je možné až do 30. září 2011 do 12.00 hodin.

Vzdělávací projekt je kompletně prezentován na webu http://www.tydensinternetem.cz/ kde je možné najít příběhy úspěšných českých podnikatelů, z různých oborů, kteří již internet ve prospěch svého podnikání využili a zvýšili tak svou konkurenceschopnost na trhu.

Projekt je vlastně bezplatnou online univerzitou, která bude probíhat v pěti dnech. Účastníci se seznámí hlavně se základními principy jak využít internet a online nástroje v podnikání ve svůj prospěch. Google účastníkům kurzu poskytne také podkladové materiály o základech online reklamy a startovací kupóny pro rozjezd reklamní kampaně na internetu. Kurz začíná již 3. října 2011 a lze se na něj registrovat přes výše uvedený web.


Hodnoťte: 12345

O autorovi

Tým SOVA NET

Tým SOVA NET

Tým SOVA NETu bedlivě sleduje dění a trendy internetového marketingu. Nejzajímavější události vám každý týden naservíruje v podobě novinek.


Rubrika: Blog Tagy: SEM Google PPC Komentáře: (0)

Zapojte se do diskuzeFórum zatím neobsahuje žádné příspěvky.