Další tlačítko pro weby: Twitter představil Follow Button

2. 06. 2011 Tým SOVA NET

Nejen Google, ale i Twitter tento týden spustil své nové sociální tlačítko. Od tohoto úterý je v provozu Follow Button, který představuje nový způsob jak objevovat a okamžitě následovat účty na Twitteru přímo z webových stránek, které uživatelé navštěvují každý den. Na rozdíl od zavedeného tlačítka Tweet, které umožňuje sdílet konkrétní obsahy, propojuje tlačítko Follow uživatele s konkrétní firmou nebo jedincem.

Během prvního dne po spuštění si Follow Button přidalo na své stránky více než 50 webů. Tlačítko Follow umožňuje prostřednictvím jednoho kliknutí sledovat twitterové účty oblíbených novinářů, atletů, celebrit nebo společností a značek. Kliknutím na tlačítko Follow se uživatelé okamžitě dostanou na daný twitterový profil, mohou si přečíst nejnovější tweety a rozhodnout se, zda si nový kontakt přidají.

Pro komerční účely firem, vydavatelů a značek představuje přidání tlačítka Follow na web a použití Twitteru k zajištění spojení s publiky zajímavou možnost. Podle Twitteru se při následování vašeho účtu prostřednictvím tlačítka Follow zvyšuje šance, že uživatele na vás budou na Twitteru reagovat a připojovat se k vašim tweetům. Výsledkem použití tlačítka Follow má být také zvýšená pravidelná návštěvnost vašich webových stránek.

Tlačítko Follow si můžete na svůj web jednoduše přidat, konfiguraci lze realizovat prostřednictvím twitter.com/followbutton.


Hodnoťte: 12345

O autorovi

Tým SOVA NET

Tým SOVA NET

Tým SOVA NETu bedlivě sleduje dění a trendy internetového marketingu. Nejzajímavější události vám každý týden naservíruje v podobě novinek.


Rubrika: Blog Tagy: Sociální sítě Twitter Komentáře: (0)

Zapojte se do diskuzeFórum zatím neobsahuje žádné příspěvky.