Úřední hodiny Googlu, aneb Meet Googlers

14. 10. 2011 Tým SOVA NET

Dnes odpoledne se v Praze nabízí jedinečná příležitost diskutovat o webových projektech s lidmi z Googlu. V rámci projektu Meet Googlers (and their APIs) vám budou od 17 hodin v hotelu MOODs (Klimentská 28, Praha) k dispozici minimálně čtyři odborníci z Googlu. Očekávat můžete spíše neformální atmosféru, ve které bude možné probrat jakékoliv dotazy, problémy a nejasnosti, vše ukázat přímo na místě a poslechnout si názory týkající se využití API. Google slibuje „úřední hodiny“ ve kterých vám budou k dispozici odborníci, kteří se v Googlu starají o API v různých oblastech.

Kdo vám bude na setkání  k dispozici?

  • Iein Valdez, který má na starosti Google AppEngine (cloudová platforma)
  • Ryan Boyd, expert na Google Apps Script (JavaScriptový „makro“ jazyk)
  • JJ Behrens, odborník na YouTube API (streaming, integrace videa do aplikací)
  • Brad Abrams, Produkt Manager pro Google+ Developer Platform

Registrovat na akci se lze přes oficiální web Meet Googlers (and thein APIs). Kapacita je sice omezená, ale volných míst je stále dost. Pokud se rozhodnete využít tuto zajímavou příležitost, připravte si otázky a budete-li chtít něco konkrétního ukázat, vezměte také svůj laptop. Akce je zdarma.


Hodnoťte: 12345

O autorovi

Tým SOVA NET

Tým SOVA NET

Tým SOVA NETu bedlivě sleduje dění a trendy internetového marketingu. Nejzajímavější události vám každý týden naservíruje v podobě novinek.


Rubrika: Blog Tagy: Google IT technologie Komentáře: (0)

Zapojte se do diskuzeFórum zatím neobsahuje žádné příspěvky.