coworking-sovanet

Coworking vytváří optimální podmínky pro samostatnou práci, ale i spolupráci na větších projektech. Jste freelancer v oblasti IT a marketingu? Máme pro vás flexibilní pracovní zázemí.


Flexibilní řešení pro vaše podníkaní najdete v kancelářich SOVANETu, na den i na měsíc. Poskytujeme pracovní místo vybavené kancelářkou židlí a širokým stolem. Po domluvě je k dispozici i zasedací místnost s prezentační technikou.


POTKÁVEJTE SE DENNĚ SE SPECIALISTY NA DIGITÁLNÍ STRATEGIE

Inspirativní setkání a vzájemná motivace je benefit, který nabízí stálý tým SOVA NETU. Budete se zde denně potkávat se specialisty na online marketing, IT i projektový management. K dispozici po-pá 8-18 při první návštěvě jen po předchozí dohodě.

 

KDE KANCELÁŘE NAJDETE?

Firma SOVA NET s již 18 let zabývá tvorbou digitálních strategii, moderních e-shopů a od roku 2019 i novinkou na trhu: zaměstnaneckým portálem ONETEAM a obchodním portálem SMARTBIZ. Firma pronajímá volná pracovní místa pro profesionály z různých oborů. Její kanceláře najdete na ulici Křenová v budově NOSRETI 3. patro.

 

JAK SE S NÁMI SPOJIT?
Ideální bude domluvit se přímo s naší recepci, která vás pozve na prohlídku volných prostorů. Ceník pronájmu na vyžádání.

Autor: ,

Potřebujete poradit? Kontaktujte nás

Your name *
Odesláním formuláře přijímáte naše Zásady zpracování osobních údajů.
Děkujeme za vyplnění formuláře.Odeslání formuláře se nezdařilo.