Už více jak 18 let tvoříme kolektiv nadšenců pro IT a online marketing - naše hodnoty

Každý, kdo pro nás pracuje a nebo s námi spolupracuje, má podobné hodnoty, bez nich bychom se nemohli sehrát a "letět" v SOVA NETu stejným směrem. :)

(Vizionář a CEO, Petr Mikšovič)

Většina z nás se začala marketingu a programování věnovat hned po škole a máme za sebou každý v průměru 8 a více let zkušeností. Spolupracují u nás tedy senioři i čerství kreativci se spoustou nápadů. Zkušenější kolegové tyto nápady přidávají do dlouhodobé strategie a do plánu plnění cílů našich klientů. 

  

NAŠE FIREMNÍ HODNOTY

 

OTEVŘENÁ KOMUNIKACE ZALOŽENÁ NA PRAVDĚ A REALITĚ

Prostředí, ve kterém pracujeme, je založeno na morálních hodnotách a zdravých mezilidských vztazích. Vzájemně se respektujeme a nasloucháme si. Aktivně mezi sebou sdílíme informace – dobré i zlé. Zakládáme si na otevřené komunikaci a transparentním přístupu. Na nic si nehrajeme, jsme čestní a pravdomluvní.

ZODPOVĚDNOST A SAMOSTATNOST

Každý jsme samostatným a zodpovědným článkem týmu. K zadaným úkolům přistupujeme aktivně a samostatně, avšak nebojíme se zeptat, pokud si nevíme rady. Za své výsledky jsme připraveni nést osobní zodpovědnost.

DŮSLEDNOST A SPOLEHLIVOST

Každý děláme svou práci tak, jak nejlépe dovedeme. Zadané úkoly vždy dotahujeme do konce, dodržujeme zavedená pravidla. Jeden na druhého se můžeme 100% spolehnout.

SMYSLUPLNÁ PRÁCE

Práce, kterou děláme, nám dává smysl, jsme pro ni nadšení a hrdí na výsledky. Díky ní vytváříme nové hodnoty pro sebe a naše klienty. Přesně víme, PROČ a CO děláme a kam směřujeme.

KREATIVNÍ A MOTIVAČNÍ PROSTŘEDÍ ZALOŽENÉ NA TÝMOVÉ SPOLUPRÁCI

Práce, kterou děláme, nás baví. Je kreativní, inovativní a dává nám prostor pro osobní rozvoj a vzdělávání. V žádném případě nejde o rutinu, často vytváříme nová a unikátní řešení. S kolegy se navzájem motivujeme k lepším výsledkům, spolupracujeme a společně hledáme nejvhodnější (unikátní) řešení.

HRDOST A UZNÁNÍ

Chceme, aby nás naše okolí positivně hodnotilo za skvěle odvedenou práci. Věříme v naše schopnosti a stojíme si za navrženými řešeními. Nebojíme se říkat NE. Lidé, se kterými pracujeme, si váží naší práce, kterou odvádíme a jsou ochotní nás za ni adekvátně ohodnotit.

 

(Nebojíme se si ze sebe vystřělit. :) Humor nás spojuje...)

 

Autor: Tým SOVA NET,

Potřebujete poradit? Kontaktujte nás

Your name *
Odesláním formuláře přijímáte naše Zásady zpracování osobních údajů.
Děkujeme za vyplnění formuláře.Odeslání formuláře se nezdařilo.