Individuální nabídka – luxus, který je zdarma

Určitě jste tu kvůli nabídce. Krabicové řešení, které kromě vás získá stovka dalších firem, ale u nás nenajdete. Naším cílem je totiž plnit cíle zákazníků a ty jsou u každého klienta jiné. Chcete na vlastní kůži zažít opravdovou péči o zákazníka? Spolehněte se na SOVA NET!

Služby šité na míru

Se službami v oblasti internetového marketingu a vývoje softwarových aplikací je to stejné jako s pánskými obleky. Konfekční sako většinou levnější, a tak se snadno povznesete nad příliš dlouhé rukávy, nekvalitní látku a střih, který vám nepadne. Za originální oblek z krejčovství si možná připlatíte - zato si budete moci užívat příjemný materiál, špičkové provedení i moderní vzhled. Dopřejte si kvalitu, která vám skutečně sedne!

Každá poptávka je začátek spolupráce

Nenabízíme obyčejná balíčková řešení, vytváříme pouze individuální nabídky. Každá poptávka je pro nás začátkem nové spolupráce. Svých potenciálních klientů si vážíme, proto jsme ochotní jim věnovat více času, než který bychom strávili odesláním standardizovaného e-mailu s univerzálním návrhem a ceníkem služeb. 

5 kroků k nabídce na míru

Preferujeme osobní jednání - neskrýváme se za e-mailovými adresami nebo telefonními čísly. S každým potenciálním zákazníkem si chceme stisknout ruku a dobře ho poznat. Jak pracujeme s novými klienty?

  1. potenciálního zákazníka oslovíme a sjednáme s ním osobní schůzku
  2. na jednání společně definujeme cíle, kterých chce dosáhnout
  3. s klientem vyplníme marketingový dotazník
  4. na základě informací zdotazníku vytvoříme nabídku na míru
  5. individuální řešení dále upravujeme podle požadavků zákazníka

V univerzálních nabídkách strategii nehledejte!

V univerzálních nabídkách najdete stručný popis služeb, která vám poptaná firma může nabídnout, a jejich cenu. Co ale v takovém návrhu nenajdete? Odpoveď na otázku, co by vám nabízené služby mohly přinést a jaké cíle díky nim splníte. Pomůžeme vám udělat si jasno v marketingové strategii. Podrobně s vámi probereme, čeho chcete na internetu dosáhnout.

Rozhodli jsme se pro služby, které vám skutečně padnou! A co vy? Kontaktujte nás a získejte více informací o našich řešeních.

Získané certifikáty
  • Google Analytics IQ
  • Google Advertising Professional