Internetová reklama

Internet je jedinečným médiem pro efektivní reklamní kampaň bez ohledu na velikost nebo zaměření vaší firmy. Největší výhodou reklamy na internetu je schopnost přesně zaměřit a zasáhnout libovolnou cílovou skupinu. Díky internetové kampani nemusíte zbytečně utrácet. On-line reklama vám umožní oslovit vaše cílové zákazníky rychle, efektivně a přesně.


Jaké výhody přináší on-line reklama?

Mezi nejdůležitější přednosti reklamy na internetu patří:

  • přesný zásah vaší cílové skupiny
  • rychlý účinek kampaně - výsledky vidíte ihned
  • dobrá měřitelnost efektů kampaně
  • možnost flexibilně reagovat na změny
  • nízká cena oproti jiným médiím

Co je to mediální plánování a jak probíhá?

Základem úspěšné reklamy na internetu je mediální plánování či tvorba mediaplánu. V praxi jej tvoří výběr těch nejúčinnějších mediálních strategií k oslovení vaší cílové skupiny, návrh a nákup reklamního prostoru a zajištění realizace kampaně na klíč.

Při návrhu mediaplánu klademe důraz na komunikaci s vámi. Vycházíme z vašich firemních cílů, možností a preferencí. Na jejich základě pak navrhneme konkrétní strategii a stanovíme hlavní cíle kampaně spolu s obsáhlým souborem doporučení.

Získáte časový harmonogram realizace a dozvíte se, jaká konkrétní média a formy propagace mohou být využity ve vaší kampani - od nákupu bannerů po soutěže na sociálních sítích. To vše s ohledem na cílovou skupinu, sezónnost, geografické zacílení, rozpočet a desítky dalších kritérií.

V ideálním případě internetovou kampaň napojíme na stávající reklamní a PR aktivity a využijeme synergických efektů pro co nejlepší výsledek.

Internetová reklamní kampaň je pod naším vedením průběžně vyhodnocována. Sledujeme její efekty a flexibilně ji přizpůsobujeme získaným poznatkům.

Pokud chcete, aby webová reklama byla součástí i vaší marketingové strategie, kontaktuje nás!Připravíme pro vás on-line mediaplán na míru.

Využijte společně s internetovou reklamou

Získané certifikáty
  • Google Analytics IQ
  • Google Advertising Professional