Internetové strategie

Nevíte, jak oslovit vaší cílovou skupinu? Chcete zdůraznit přednosti vašich produktů nebo služeb? Toužíte vyzrát na konkurenci? Marketingová strategie vám pomůže získat ucelený pohled na váš internetový projekt. Naznačí, jak využít konkurenční výhody a potlačit obchodní nevýhody. Vneste do vaší propagace jasný směr! Díky marketingové strategie budete vždy vědět kudy a kam si bezpečně dojít pro vítězství na internetu.


Plánování = úspěch

Základem úspěchu nejen na internetu je pečlivé plánování a důkladná příprava. Při tvorbě internetové strategie vám pomůžeme stanovit marketingové a obchodní cíle, navrhneme, jakým způsobem jich můžete dosáhnout, kolik vás bude práce na projektu stát a co vám přinese. Co všechno internetové strategie od SOVA NET obsahují?

7 kroků pro váš internetový růst

  • Stanovíme marketingové a obchodní cíle
  • Definujeme zdroje a naplánujeme rozvoj projektu.
  • Zhodnotíme konkurenci a vaše možnosti na trhu.
  • Navrhneme strukturu vašich internetových stránek.
  • Vytvoříme strategii pro optimalizaci.
  • Doporučíme vám, jaký zvolit postup pro dosažení cílů.

Jaké strategie najdete v naší nabídce?

V naší nabídce najdete dvě základní typy strategií - SEO strategie a SEM strategie. První typ zvaný SEO strategie většinou obsahuje návrh rozvoje webu, návrhy úprav na základě důkladného auditu internetových stránek, tvorbu redakčního plánu nebo tvorbu marketingové strategie na webu. SEM strategie naproti tomu zahrnuje například tvorbu mediaplánu nebo plánu pro správu PPC kampaní a propagaci na sociálních sítích.

Všechny internetové strategie vytváříme s ohledem na individuální požadavky a podmínky klienta. Každá marketingová strategie je proto originálním dokumentem ušitým zákazníkovi na míru.

Zaujaly vás marketingové či internetové strategie od firmy SOVA NET? Kontaktujte nás a získejte více informací!

Využijte spolu s internetovými strategiemi

Získané certifikáty
  • Google Analytics IQ
  • Google Advertising Professional