Internetový marketing

Úspěšným spuštěním www prezentace projekt nekončí. Pomůžeme vám internetové projekty dále rozvíjet a efektivně propagovat.E-mail marketing

E-mail marketing

Klíčem k úspěchu v podnikání se stává efektivní komunikace . Pokud dokážete oslovit své zákazníky a vybudovat si jejich důvěru i všeobecné povědomí o vaší značce, jste na cestě ke stabilním obchodním ziskům . Efektivním prostředkem k posílení zákaznické loajality je emailový... více »
PPC reklama

PPC reklama

PPC reklama patří mezi výkonnostní formy internetové reklamy . Umožňuje perfektní zacílení a maximalizaci výsledného efektu. Díky tomu, že platíte až ve chvíli, kdy na reklamu skutečně klikne konkrétní uživatel, stává se PPC reklama velmi výhodným a flexibilním nástrojem k oslovení... více »
Linkbuilding: budování zpětných odkazů

Linkbuilding

Potřebujete zvýšit návštěvnost svého webu a dostat jej na vyšší pozice ve vyhledávačích ? Jedním z efektivních řešení je link building (linkbuilding), neboli budování zpětných odkazů, který patří mezi nejdůležitější součásti SEO (optimalizace pro vyhledávače). ... více »
Copywriting

Copywriting

Nejdůležitější částí webu je jeho kvalitní obsah.  Nezapomeňte proto, že mezi obsah webu patří, kromě jiného, také dobře napsaný text. Kvalitně napsané texty pak pomáhají zvyšovat návštěvnost webu pomocí vhodně navržených a umístěných klíčových slov a přesvědčovat nerozhodnuté zákazníky ke... více »
Internetové strategie

Internetové strategie

Nevíte, jak oslovit vaší cílovou skupinu? Chcete zdůraznit přednosti vašich produktů nebo služeb? Toužíte vyzrát na konkurenci? Marketingová strategie vám pomůže získat ucelený pohled na váš internetový projekt. Naznačí, jak využít konkurenční výhody a potlačit obchodní nevýhody. Vneste do... více »
SEO: optimalizace pro vyhledávače

SEO

Internet je obrovský sklad internetových stránek, e-shopů, microsites a blogů. Uživatelé a potenciální zákazníci se v něm orientují pomocí vyhledávačů. Prostřednictvím klíčových slov hledají weby s relevantními informacemi, kde najdou odpovědi na své dotazy. Aby váš web uspěl nad... více »
Internetová reklama

Internetová reklama

Internet je jedinečným médiem pro efektivní reklamní kampaň bez ohledu na velikost nebo zaměření vaší firmy. Největší výhodou reklamy na internetu je schopnost přesně zaměřit a zasáhnout libovolnou cílovou skupinu . Díky internetové kampani nemusíte zbytečně utrácet. On-line reklama vám... více »
Nehodí se vám?
Vyberte si jiné řešení
Získané certifikáty
  • Google Analytics IQ
  • Google Advertising Professional