Jaký byl SOVA OPEN DAY 2018

Druhý ročník SOVA OPEN DAY je za námi. Program v režii internetové agentury SOVA NET, business komunity Bezones a vzdělávací agentury SOVA STUDIO přilákal zájemce o inspirativní nápady z řad HR specialistů, manažerů a marketingových nadšenců. Podle ohlasů účastníků jsme letos připravili obzvláště chutný koktejl témat, v nichž si každý našel své. Vše zarámované pohodovou atmosférou a afterparty.

Program „Rozvoj digitálního světa a jak s ním držet krok“ zahájil Jiří Hlavenka, matador internetového podnikání a jeden z významných investorů Kiwi.com, který dal nahlédnout pod pokličku úspěchu startupu.

Právě inovativní přístup k prodeji letenek udělal z původně malé firmy dnešní superúspěšnou společnost, která je významným prodejcem prakticky všech světových aerolinek s obratem, který násobně roste.

Filip Dřímalka je zkušený řečník, který umí zaujmout – jeho tým pracuje na digitálních inovacích pro významné značky, jako jsou ŠKODA, Axa, Inoutic a další. V zajímavé přednášce upozornil i na úskalí digitálních inovací: to však spočívá často v nepřipravenosti firem na komplexní změny. Ve výsledku tak můžou projekty digitalizace „zamrznout“ na rozhodovacích kompetencích na různých úrovních řízení firmy.

Igor Forberger promluvil za leadra v segmentu lehkých stavebních materiálu – značku Ytong. Firma je inovátorem nejen v produktech, ale i v přístupu k trhu: distributorům, projektantům i zákazníkům. Tento inovativní přístup i v marketingu se podílí na celkové efektivitě firmy.

Ondřej Bělský se podělil o zkušenosti s přístupem k inovacím u eshopového leadera Alza. Ty rostou často po malých krůčcích a zdaleka se nemusí odehrávat pouze v „digitální zóně“, ale velmi efektivně se s nimi dá pracovat například v místě prodeje. Např. elektronické platební kiosky ve výdejních místech Alzy udělaly radost jak zákazníkům, tak personálu.

Mezi známé inovátory v online prostředí určitě patří i Seznam – právě díky inovacím se mu daří držet silnou pozici vůči leaderovi na trhu. Jiří Studený se zaměřil na inovace v inzertních formátech a podělil se o zkušenosti z jejich uvádění.

Atraktivní program nabídla i HR část programu.

Zástupci (respektive zástupkyně) firmy Xella (výrobce značky Ytong) se podělily o zkušenosti s budováním mezigeneračních týmů a jak maximalizovat synergický efekt této spolupráce.

Publikum si získal Martin Bazala ze společnosti Raynet, která vyvíjí a úspěšně prodává stejnojmenný CRM systém na řízení vztahů se zákazníky. Ukázal, jak může dobře zpracované video posloužit nejen k budování vztahů se zákazníky, ale také ke komunikaci firemních hodnot – firemní kultura a atmosféra na pracovišti je v dnešní situaci na trhu práce často klíčovým faktorem, který ovlivní rozhodování zaměstnanců.

Denisa Janatová věnovala pozornost tomu nejdůležitějšímu - Stejně jako marketing se o strategii musí opírat i HR v dnešní době. Klasické metody a komunikační kanály již dávno našly své limity a do popředí se dostávají moderní HR nástroje a sociální sítě.

Jak Tomáš Surka ze Surka Group, tak Kateřina Gábová z Kiwi.com se zaměřili na problematiku začleňování generace Y do firemních týmů. Tato generace má specifické motivace, očekávání a představy o životě. Při správném vybalancování všeho mohou přinést do pracovních týmů novou dynamiku

Prostor v přestávkách mezi jednotlivými přednáškami byl vyplněn konzultacemi a neformálním setkáním s našimi hosty – jak s klienty, tak s těmi, které jsme viděli poprvé

Celý den vyvrcholil ve znamení blížícího se ho 100. výročí založení Československé republiky -  v jeho duchu pojal totiž své vystoupení zpěvák David Uličník. V doprovodu cimbalisty Michala Grombiříka představil účastníkům výběr známých českých a slovenských hitů. V kombinaci s dobrým jídlem a občerstvením zajistil to správné ukončení celého dne.

Máme radost z pozitivních ohlasů ze strany našich hostů a věříme, že příští rok letošní laťku překoná!

 

SOVA OPEN DAY 2018 SOVA NET SOVA STUDIO BEZONES KONFERENCE SOVA OPEN DAY 2018 SOVA NET SOVA STUDIO BEZONES KONFERENCE JIDLOSOVA OPEN DAY 2018 SOVA NET SOVA STUDIO BEZONES KONFERENCE NETWORKING

SOVA OPEN DAY 2018 SOVA NET SOVA STUDIO BEZONES KONFERENCE JIRI HLAVENKA KIWISOVA OPEN DAY 2018 SOVA NET SOVA STUDIO BEZONES KONFERENCE ONDREJ BELSKYSOVA OPEN DAY 2018 SOVA NET SOVA STUDIO BEZONES KONFERENCE

SOVA OPEN DAY 2018 SOVA NET SOVA STUDIO BEZONES KONFERENCESOVA OPEN DAY 2018 SOVA NET SOVA STUDIO BEZONES KONFERENCESOVA OPEN DAY 2018 SOVA NET SOVA STUDIO BEZONES KONFERENCE KONCERT DAVID ULICNIK

SOVA OPEN DAY 2018 SOVA NET SOVA STUDIO BEZONES KONFERENCE PETR MIKSOVIC KONCERTSOVA OPEN DAY 2018 SOVA NET SOVA STUDIO BEZONES KONFERENCE KONCERT DAVID ULICNIKSOVA OPEN DAY 2018 SOVA NET SOVA STUDIO BEZONES KONFERENCE koncert david ulicnik

 

ZOBRAZIT VŠECHNY FOTKY NA NAŠEM FACEBOOKU >

 

 

Autor: , 13. 11. 2018

Potřebujete poradit? Kontaktujte nás

Your name *
Odesláním formuláře přijímáte naše Zásady zpracování osobních údajů.
Děkujeme za vyplnění formuláře.Odeslání formuláře se nezdařilo.