Jednoduchý web pro komunikaci v oblasti B2B

Klient:Geass.cz, s.r.o.
Realizováno:2011
WWW: www.geass.cz

Geass.cz, s.r.o. je česká firma s italskými kořeny, která působí na českém a slovenském trhu s dentálními produkty. V její nabídce naleznete především produkty z oborů implantologie a piezochirurgie.

Zadání / cíl

  • Připravit jednoduchý web zaměřený na komunikaci v oblasti B2B, který podpoří prezentaci nabízených produktů a služeb. Web zároveň musí vycházet z grafického designu italských stránek www.geass.it a podporovat identitu značky Geass. Specifickým požadavkem byly nízké náklady a nasazení webu v krátkém termínu.

Výsledek

  • Srozumitelný a uživatelsky přívětivý web, kladoucí důraz na maximální přehlednost a efektivní prezentaci produktů. Upřednostněna je obsahová část před vizuálním sdělením. Web je také doplněn o užitečné funkce, mezi které patří například filtrace produktů dle značky či výrobce, a připraven na propojení s informačním systémem.

Popis spolupráce

  1. Navrhli jsme nový přehledný design na základě wireframes, který částečně vychází z designu webu www.geass.it.
  2. Web jsme nasadili na vlastní redakční systém xRED, který umožňuje jednoduchou správu a editovatelnost jednotlivých kategorií a je připraven pro budoucí rozvoj webu.
  3. Zobrazování a prohlížení produktů jsme vyřešili prostřednictvím fotogalerie, která umožňuje automatické generování náhledů fotografií a jejich zobrazování v detailu s možností listování.
  4. Mysleli jsme i na budoucí rozvoj webu, proto jsme jej připravili na propojení s informačním systémem.


 

Nabízené služby
Získané certifikáty
  • Google Analytics IQ
  • Google Advertising Professional