Akční nabídka vstupních analýz SOVA NET

Přístup k internetu má v současné době 54 % českých domácností.
Celkový počet uživatelů se přitom pohybuje okolo 5 milionů.
1,5 milionů Čechů se na internet připojuje pomocí mobilních telefonů.
Většina Čechů používá Internet Explorer, oblibě se těší také Firefox nebo Opera.
Největším vyhledávačem je s podílem 62,53 % Seznam.cz.

Jste si jistí, že plně využíváte potenciál českého internetu? Jsou vaše internetové stránky dobře vidět ve vyhledávačích? Zobrazuje se váš web správně ve všech prohlížečích? 

Dynamický rozvoj = rychlé stárnutí stránek

Internet se neustále rozvíjí. Ze vzájemně propojených statických prezentací se stalo dynamické a interaktivní prostředí, ve kterém lidé komunikují, vyhledávají a sdílejí informace, nakupují a baví se. Pravidla, která platila před několika lety, jsou dnes zastaralá. Vyhledávače pravidelně mění vyhledávací algoritmy. Uživatelé se přesouvají na Facebook a jiné sociální sítě.

Starší internetové stránky proto mohou obsahovat chyby, díky kterým jejich majitelé přicházejí o zákazníky. Mají nízkou pozici ve vyhledávačích. Uživatelé se na nich ztrácejí a dávají přednost webům s modernějším designem.  Víte určitě, že se vás problém neaktuálních stránek netýká?

Analýzy SOVA NET: aktuální trendy na dosah

Přizpůsobte své internetové stránky aktuálním trendům! Připravili jsme pro vás tři základní analýzy, které vám pomohou vyrovnat se mladší konkurenci. Odhalíme chyby na vašem webu a řekneme vám, jak je odstranit.

V případě navázání další spolupráce se společností SOVA NET garantujeme odečtení ceny analýzy z celkové ceny všech prací!

Pro více informací kontaktujte obchodní oddělení společnosti SOVA NET na e-mailu obchod@sovanet.cz.

Nabídka platí do 30.června.

Nezávazná poptávka

Získané certifikáty
  • Google Analytics IQ
  • Google Advertising Professional