Výpis článků pro kategorii NEWS

Case studies, životní příběhy a praktické tipy pro manažery i podnikatele

14. 10. 2016 Tým SOVA NET

13. října 2016 se v brněnském Boby centru uskutečnil druhý ročník naší SOVA B2B konference. A jaký byl? Plný inspirativních příběhů a praktických tipů z obchodu & marketingu! Nachystali jsme pro vás shrnutí toho nejzajímavějšího, co na jednotlivých přednáškách a workshopech zaznělo.


Rubrika: NEWS Přečti celé

2. ročník SOVA B2B konference

1. 09. 2016 Tým SOVA NET
2. ročník SOVA B2B konference

Už 13. října 2016 propukne druhý ročník SOVA B2B konference. Podnikatelé, CEO, obchodní a marketingoví ředitelé významných B2B firem se s vámi podělí o reálná data, postupy, výsledky a dopady obchodně-marketingových rozhodnutí, která ve své praxi učinili. Nechte se inspirovat skutečnými příběhy a zjistěte, jak rozvíjet podnik v prostředí digitalizace a rychlých změn na trhu!


Rubrika: NEWS Přečti celé

SOVA B2B DAY – den online marketingu pro B2B firmy

18. 05. 2016 Tým SOVA NET

Nestihli jste přijít 12. května 2016 na SOVA B2B Day? Připravili jsme pro vás souhrn toho nejzajímavějšího, co se účastníci na praktických workshopech dozvěděli.


Rubrika: NEWS Přečti celé

Jaké byly SOVA NETí vánoční trhy? Plné jídla, zpěvu a sváteční nálady!

6. 01. 2016 Tým SOVA NET

15. 12. 2015 jsme uspořádali první ročník SOVA NETích vánočních trhů. Nechybělo cukroví, domácí punč a svařák na zahřátí, grilované párečky ani živá kapela. Pod stromečkem sice dárečky nebyly, za to jsme vybrali 5 000 Kč pro dobrovolnické sdružení Motýlek pečující o dlouhodobě nemocné pacienty Fakultní nemocnice Brno.


Rubrika: NEWS Přečti celé

Profesionální speakeři a rodinná atmosféra – to byl 1. ročník SOVA B2B konference

9. 10. 2015 Tým SOVA NET

Včera proběhl na půdě PEF MEDELU v Brně první ročník naší SOVA NETí konference Marketing & Sales pro B2B firmy. Nesl se v moravském duchu a zúčastnili se ho B2B firmy z různých odvětví. Společně se speakery jsme představili nejen způsoby, jak zapojit moderní online marketingové nástroje do obchodních strategií, ale také užitečné business tipy pro zvýšení efektivnosti firmy.


Rubrika: NEWS Přečti celé

Instantní přehled novinek za 1. týden

7. 01. 2013 Tým SOVA NET
Instantní přehled novinek za 1. týden

Jak reagovat na negativní komentáře na sociálních sítích, vše co musíte vědět o landing pages (od A do Z), trendy sociálních médií v roce 2013, jak se stát leaderem v oblasti PPC kampaní, 15 skvělých hlavních stran, děkujte na webu návštěvníkům každý den v roce, TOP virální reklamy roku 2012 a další skvělé články a infografiky, které byste neměli minout…


Rubrika: NEWS Přečti celé

Instantní přehled novinek za 49. týden

10. 12. 2012 Tým SOVA NET
Instantní přehled novinek za 49. týden

Pět pokročilých funkcí, které posunou váš e-shop o úroveň výš; jak obsah mění způsob, jakým nakupujeme; jak udržet zájem publika při psaní delších článků a příběhů; nepříjemná pravda o SEO; 7 SEO tipů pro malé podnikání; umění content marketingu; sociální média v roce 2013; Inbound vs. Outbound marketing; marketingové trendy, které hýbaly internetem v roce 2012; téměř kompletní průvodce úspěšnými landing Pages; umění získat více “retweetů”; 10 tipů, jak zlepšit nákupní proces e-shopu; jeden TOP SEO tip pro rok 2013 a něco o tom, že mobilní SEO není mýtus.


Rubrika: NEWS Přečti celé

Instantní přehled novinek za 48. týden

3. 12. 2012 Tým SOVA NET
Instantní přehled novinek za 48. týden

10 pravd o SEO, český Facebook v číslech, chybová stránka 404 nemusí uživatele naštvat, téměř kompletní průvodce budování zpětných odkazů, Češi a internet v roce 2012, 31 nápadů na tvorbu obsahu, který vaši zákazníci chtějí, 10 nejlepší reklam v roce 2012, jak funguje inbound marketing, template pro efektivnější správu PPC kampaní, 6 kroků realizace obsahové strategie a další zajímavé články.


Rubrika: NEWS Přečti celé

Instantní přehled novinek za 47. týden

26. 11. 2012 Tým SOVA NET
Instantní přehled novinek za 47. týden

Jak vytvořit silnou online prezentaci prostřednictvím sociálních sítí, optimalizace kampaní na sociálních sítích, pohromy na sociálních sítích, obsah jako konverzace mezi návštěvníkem a webem, komunikace výhod a benefitů prostřednictvím landing page, co dělat před a po zveřejnění obsahu z hlediska SEO, 42 nápadů na rozvoj obsahu v roce 2013, optimalizace landing page v číslech, zcela zbytečné weby, jak se obchodníci připravují na vánoční svátky, jak zvýšit konverzní poměr pomocí obrázků, méně fanoušků znamená více a na závěr e-book zdarma.


Rubrika: NEWS Přečti celé

Instantní přehled novinek za 46. týden

19. 11. 2012 Tým SOVA NET
Instantní přehled novinek za 46. týden

Krása single-page websites, 7 cest, jak blogovat bez psaní, sledujte statistiky související s obsahem webu, přidejte na svůj web tlačítko Pinterestu, fakta o Twitteru, jak zlepšit efektivitu kampaní v obsahové síti, souhrn rozměrů grafických prvků hlavních sociálních sítí, 5 tipů social followers, 21 tipů pro efektivní social media strategie, sociální média nejsou mrtvá, je to jen nuda, vyprávějte příběhy.


Rubrika: NEWS Přečti celé