Online propagace v Rusku

Působíte na ruském trhu a chcete, aby se o vás dozvěděli i zákazníci na internetu? Právě pro vás jsme připravili akční balíčky SOVA NET, které vám přinesou viditelné výsledky – a to za zvýhodněnou cenu.

3 kroky k úspěšné propagaci v Rusku

Krok 1

Startovní balíček: SEO pro Yandex.ru a Google.ru

Jsou vaše ruské stránky pouhým překladem českých?

Začněte svůj ruský web budovat na pevných základech a buďte lépe vidět ve vyhledávačích!

Více

více

Krok 2

Pokročilý balíček: PPC kampaň pro Yandex.ru na 3 měsíce

Mají vaše ruské stránky dobrou pozici ve vyhledávačích, ale malou návštěvnost?

Zařiďte, aby si vás lidé všimli a získejte nové příznivce!

Více

více

Krok 3

Další služby

Máte dostatek návštěvníků na webu, ale nevíte, jak s nimi pracovat?

Proměňte své návštěvníky v zákazníky a zapracujte na posílení firemní značky.

Více

Online propagaci je nutné budovat postupně. PPC kampaň může být skvělý marketingový nástroj, bez kvalitních internetových stránek vám ale nepřinese žádné výsledky – pouze za ní utratíte peníze. Propagaci v Rusku proto provádíme ve třech krocích. Můžeme vám tak nabídnout to, co nyní skutečně potřebujete a co vám přinese největší užitek.

Proč jsou balíčky SOVA NET vhodné i pro vaši společnost?

  • Máme zkušenosti. SOVA NET se v oblasti online marketingu pohybuje již deset let. Tvorbě ruských balíčků předcházel důkladný průzkum mezi potenciálními zákazníky, účast na zahraničních konferencích i uspořádání několika seminářů o propagaci v zahraničí.
  • Máme plán. Prodat službu, přinést výsledky a o zákazníka se dál nestarat. To je nejjednodušší cesta, jak podnikat. My jsme se ale vydali jinudy. Zvýhodněné balíčky na sebe navazují, takže se můžete postupně rozvíjet a soustředit se i na dlouhodobé cíle.
  • Máme zkušený tým. Součástí našeho týmu jsou zahraniční konzultanti – mezi nimi i manažerka a rodilá Ruska Daria Batukhtina, která dohlíží na realizaci všech vašich požadavků. Ruskému trhu rozumí a dobře se na něm orientuje, proto se na ní můžete opravdu spolehnout.
  • Máme pochopení. Víme, že finance na propagaci vaší společnosti musíte pečlivě rozdělovat mezi všechny trhy, na kterých působíte. Balíčky jsme vytvořili tak, abyste si je mohli dovolit.
  • Máme výsledky. Řídíme se principy výkonového marketingu. Nenabízíme vám pouze služby, ale také viditelné výsledky. Chceme, aby pro vás balíčky SOVA NET znamenaly opravdový přínos, který můžete vyčíslit.

Přečtěte si více o našich službách.

Nevíte, který balíček zvolit? Kontaktujte nás! Poradíme vám, který je pro vás nejvhodnější.

Akce platí do 5.září 2010 (pro individuální zájemce jí lze prodloužit).

Menu
Získané certifikáty
  • Google Analytics IQ
  • Google Advertising Professional