Zvýšení povědomí o dřevěných podlahách českého výrobce

Klient:EMPIRI Wood Design, s.r.o.
Realizováno:2011 - doposud
WWW: www.empiri.cz

Společnost EMPIRI Wood Design, s.r.o. od roku 1995 vyrábí a montuje kvalitní dřevěné podlahy, parkety, dřevěné terasy, dřevěné schody, nebo také aktuálně velice moderní a oblíbené vinylové podlahy.

Se společností EMPIRI spolupracujeme od ledna roku 2011. Právě v tuto dobu nás tato ryze česká firma oslovila s požadavkem na efektivní zviditelnění značky, služeb a produktů v prostředí českého internetu.

Zadání / cíl

  • Cíl byl tedy již dopředu jasný. Zvýšit povědomí o této kvalitní české značce, jejich službách a produktech. Ještě na začátku roku 2011 nebylo totiž možné nalézt firemní web ve vyhledávačích, a to ani na nejdůležitější klíčová slova.  Na základě vstupních analýz jsme klientovi doporučili strategii pro optimalizaci webu a také postup, jak docílit stanovených cílů. 

Výsledek

  • Díky nově navržené strategii pro SEO a strategii budování zpětných odkazů jsme výrazně zlepšili pozice webu na vybraná klíčová slova, která potenciální zákazníci využívají při vyhledávání služeb a produktů z portfolia EMPIRI.
  • Za zmínku stojí například dlouhodobě stabilní pozice na první stránce přirozených výsledků vyhledávání u velice konkurenčních klíčových slov „dřevěné podlahy“, „dřevěné terasy“, „vinylové podlahy“, „dubové podlahy“, tedy u nejdůležitějších produktů klienta.

Popis spolupráce

  • Po vypracování vstupních analýz následoval návrh strategie pro SEO. V rámci té jsme pro klienta zpracovali SEO doporučení pro web, který dosud nebyl optimalizován pro vyhledávače. Součástí navržených úprav byly i dílčí návrhy na zlepšení použitelnosti webu, bez nutnosti velkých zásahů. Snažili jsme se o co nejjednodušší a nejefektivnější úpravy.
  • Velice důležitou částí naší spolupráce byla úprava prodejních textů tak, aby byly zajímavé, čtivé a obchodně úspěšné.  S ohledem na zvýšení přitažlivosti webu pro klienty jsme napsali řadu tematicky souvisejících článků. Dlouhodobě také pro klienta hledáme nové možnosti pro získání kvalitních zpětných odkazů, zejména z odborných webů a diskuzí. Díky tomu rozšiřujeme povědomí o produktech mezi vysoce relevantní klienty.
  • Našim cílem je i nadále pro klienta realizovat dílčí práce, být k dispozici pro libovolné konzultace a v neposlední řadě pracovat na lepší použitelnosti webu. Věříme, že web společnosti Empiri bude stejně tak kvalitní, jako jsou kvalitní jejich dřevěné podlahy, a že návštěva tohoto webu bude pro všechny současné i budoucí klienty příjemným zážitkem.


 

Nabízené služby
Získané certifikáty
  • Google Analytics IQ
  • Google Advertising Professional