Přijďte se inspirovat v oblasti HR nebo digitálních technologií na SOVA OPEN DAY

4. října zahájíme již 2. ročník SOVA OPEN DAY. Příhodný čas pro inspirativní setkání u skleničky dobrého vína. Ať už patříte mezi zapálené nadšence do online marketingu, věnujete se personalistice či managementu; rádi vás u nás přivítáme a nabídneme jedinečný zážitek, na který budete dlouho vzpomínat.

Letošní témata řeší aktuální problematiku lidských zdrojů a progres v technologiích a marketingu. Akci proto rozdělíme na dva bloky s tématy: 

Jak tvořit týmy budoucnosti

Tomáš Surka, jeden z nejznámějších personalistů v zemi, nám nastíní budoucnost a vývoj role HR. Podíváme se, jak do svého týmu začlenit generaci Y. Zkušené personalistky ze společnosti Xella nám představí výhody mezigenerační spolupráce. Martin Bazala, ředitel společnosti Raynet, přinese tipy, jak při náboru a prezentaci firemní kultury využít videomarketing.

 

Rozvoj digitálního světa a jak s ním držet krok

Podíváme se na nové příležitosti pro váš online marketing, podporu značek v online světě,
e-commerce a mnoho dalšího. Nenechte si ujít vizi na budoucnost online marketingu od Seznam.cz, vystoupení speciálního hosta Jiřího Hlavenky, zakladatele prvního českého internetového obchodu, novináře a investora Kiwi.cz, ostříleného SEO experta Ondřeje Bělského, nebo příběh zavádění inovací největšího výrobce stavebních materiálů YTONG.

Na to a další úžasné přednášky a speakery se můžete těšit již 4. 10. u nás v Brně. Program hostům nabídne i jedinečnou zábavu. Například zde vystoupí talentovaný David Uličník, známý například z vokálního uskupení 4TET,  se svým hudebním programem. Příjemnou atmosféru akce dotvoří bohaté občerstvení, posezení u sklenice vína a závěrečná after party.

 

celý program, více informací a registraci naleznete na

Autor: , 21. 9. 2018

Potřebujete poradit? Kontaktujte nás

Your name *
Odesláním formuláře přijímáte naše Zásady zpracování osobních údajů.
Děkujeme za vyplnění formuláře.Odeslání formuláře se nezdařilo.