Komplexní spolupráce, pružný servis webu

Klient:Inoutic / Deceuninck, spol. s r.o.
Realizováno:2008 - doposud
WWW: www.inoutic.cz

Inoutic / Deceuninck, spol. s. r.o. je přední český výrobce a distributor okenních a dveřních systémů z PVC pro český, slovenský a maďarský trh.

Se společností Inoutic / Deceuninck, spol. s. r.o spolupracujeme od roku 2006. Jednorázová zakázka se na základě splněných cílů a spokojenosti s realizovanými pracemi proměnila ve full servisové řešení na míru, které splňuje náročné požadavky zákazníka kladené na veřejnou a partnerskou sekci webu. Naše realizovaná řešení nabízejí B2B i B2C podporu v ČR na Slovensku a v Maďarsku.

Zadání / cíl

Spolupráce s partnery a zákazníky je pro společnost Deceuninck / Inoutic spol. s r.o. strategickou záležitostí, která do značné míry napomáhá plnění stanovených obchodních cílů. Partnerská sekce webu, respektive i jeho celá veřejná část, proto musí být uživatelsky přívětivá a srozumitelná. Návštěvníkům a uživatelům musí na jediném místě nabízet relevantní informace, které jsou snadno a rychle dostupné.

  • Vytvoření průchodného firemního webu nadčasového designu s rozsáhlou uživatelsky přístupnou partnerskou sekcí, dostupný ve třech jazykových mutacích – CZ, SK, HU, založený na spolehlivém redakčním systému s jednoduchou administrací a důrazem na zpracování statistik spojených s poptávkami.

Výsledek

  • Rozsáhlá partnerská sekce, kterou využívá měsíčně přes 300 partnerů z oblasti B2B.
  • Automatické workflow poptávek přicházejících přes web směrem k partnerům.
  • Zvýšení návštěvnosti webu o 20 % při výrazném snížení nákladů na optimalizaci.

Popis spolupráce

  • Navrhli jsme promyšlenou strukturu webu pomocí wireframes a z nich vycházející moderní grafický layout. Wireframes, stejně tak grafický layout, byly navrženy na základě analýzy typických cest uživatelů při procházení webem.
  • Řešení vytvořené na míru - realizovali jsme partnerskou sekci, jež je dostupná ve třech jazykových mutacích a umožňuje automatické workflow poptávek.
  • Celý firemní web běží na redakčním systému xRED, který umožňuje jednoduchou správu obou sekcí webu.

Další realizce pro klienta

Soutěžní web pro parnery Inoutic / Deceuninck spol. s r.o.

Web ve spolupráci se společností Moutfield 

Nabízené služby
Získané certifikáty
  • Google Analytics IQ
  • Google Advertising Professional