Řešení

Nabízené služby jsme díky zkušenostem s potřebami klientů rozdělili do čtyř řešení. Všechna můžete využít také v mezinárodním měřítku - zatímco české zákazníky podporujeme ve vstupu na nový trh, klientům ze zahraničí pomáháme porozumět místnímu internetovému prostředí.

Výhodou je, že naše řešení mohou využívat veškeré dostupné služby - od optimalizace pro vyhledávače (SEO) po programování. Ať už vás zajímá reklama na internetu nebo internetový marketing, jednotlivé služby vybereme v rámci zvoleného řešení vždy na míru. Kritérium je pouze to, zda je daná služba nezbytná pro splnění stanoveného cíle.


Web Management

Potřebujete špičkové služby bez kompromisů, aktivní řízení a rozvoj projektu a podporu celého týmu specialistů? Se službou Web Management získáte pravidelnou péči o svěřené weby v rozsahu, který odpovídá vytyčeným cílům.

Přečti celé

Web Servis

Víte přesně, co chcete, ale chybí vám realizátor? Nabízíme vám své know-how a kompletní portfolio služeb na internetu – od grafických prací po programování. Se službou Web Servis, která obsahuje  SEO, copywriting, PPC reklamu nebo třeba budování zpětných odkazů, stačí jen objednávat.

Přečti celé

Web Projekt

Softwarová řešení na míru, internetové a intranetové aplikace a projekty na klíč včetně rozsáhlých portálů vyvíjíme pro český i zahraniční trh v rámci služby Web Projekt.

Přečti celé

Web Garant

Vyžadujete stoprocentní výsledky za každou cenu a potřebujete garanci úspěšného splnění svých cílů? Pak přemýšlejte o službě Web Garant, která je určena nejnáročnějším klientům.

Přečti celé
Získané certifikáty
  • Google Analytics IQ
  • Google Advertising Professional