SEO: optimalizace pro vyhledávače

Internet je obrovský sklad internetových stránek, e-shopů, microsites a blogů. Uživatelé a potenciální zákazníci se v něm orientují pomocí vyhledávačů. Prostřednictvím klíčových slov hledají weby s relevantními informacemi, kde najdou odpovědi na své dotazy. Aby váš web uspěl nad konkurencí, je třeba jej správně optimalizovat pro vyhledávače.


Buďte na webu vidět!

Optimalizace pro vyhledávače (SEO) je komplexní soubor aktivit, které zviditelní vaše webové stránky pro roboty vyhledávačů a tím pádem také pro relevantní uživatele z řad potenciálních zákazníků. Pomocí promyšlené SEO strategie zlepšíme pozice vašeho webu ve vyhledávačích, zvýšíme jeho návštěvnost a zpřístupníte jej všem typům uživatelům - třeba i těm, kteří se na internetu příliš nevyznají.

Nabízíme vám komfortní fullservis v oblasti SEO

SEO není krátkodobá činnost, jednotlivé aktivity jsou úzce provázané a doporučujeme je proto provádět kontinuálně a systematicky. Více návštěvníků ani lepší pozice není nic, čeho lze docílit okamžitě. Trpělivost se vám ale několikanásobně vyplatí. Efekt optimalizace pro vyhledávače je totiž dlouhodobý.

V rámci optimalizace pro vyhledávače provádíme řadu systematických činností, které jsou přesně zacílené na relevantní uživatele, podporují viditelnost vašich stránek na internetu, a tudíž zvyšují i jejich návštěvnost:

  • SEO analýzy a poradenství – zjistíme, jak je na tom váš web z pohledu SEO a jak si stojí ve vyhledávačích. Provedeme řadu analýz (obsahová analýza, analýza klíčových slov apod.), které nám odhalí nedostatky vašich stránek.
  • Linkbuilding (budování zpětných odkazů) – často právě nedostatek relevantních zpětných odkazů má negativní vliv na viditelnost a návštěvnost webu. Vytvoříme pro vás rozsáhlou síť kvalitních zpětných odkazů, které povedou na váš web.
  • Profesionální copywriting – základem optimalizace pro vyhledávače je kvalitní a bohatý obsah internetových stránek. Pomůžeme vám vytvořit čtivý a hodnotný obsah zaměřený na čtenáře, který je však zároveň dobře optimalizovaný.
  • Školení optimalizace pro vyhledávače – zajímá vás problematika SEO? Chcete se sami pustit do optimalizace pro vyhledávače? Zúčastněte se našich školení, která jsou určena pro marketingové pracovníky, projektové manažery apod. Získáte základní přehled o strategiích a metodách SEO, naučíme vás, jak správně optimalizovat svůj web.

Chcete zlepšit návštěvnost svého webu a dostat jej na vyšší pozice ve vyhledávačích? Kontaktujte nás!

Využijte společně s optimalizací pro vyhledávače

SEO školení
Získané certifikáty
  • Google Analytics IQ
  • Google Advertising Professional