Optimalizace pro vyhledávače (SEO)

Optimalizace pro vyhledávače (SEO)

datum konání: 24.6.2010

pro začátečníky a středně pokročilé

Chcete, aby byly vaše internetové stránky dobře vidět ve vyhledávačích? Nevíte, jak si vybudovat stabilní pozici na internetu? Chcete lépe proniknout do oblasti optimalizace pro vyhledávače a naučit se budovat zpětné odkazy? Přihlaste se na školení o SEO a získejte podrobné informace o tom, jak vyhledávače pracují a jak je využít pro vlastní propagaci.

Co se na školení naučíte?

Cílem školení je porozumět optimalizaci pro vyhledávače, poznat jednotlivé činnosti, které můžeme do oblasti SEO zařadit, a umět je využít pro zviditelnění vlastních internetových stránek. Školení odpoví například na tyto otázky:

 • Na jaké cíle se při optimalizaci pro vyhledávače zaměřit?
 • Jak navrhnout optimální strukturu webu?
 • Jak pracovat s klíčovými slovy?
 • Jak neztratit uživatele, který se dostal na naše internetové stránky?

Určeno pro: majitele internetových obchodů, marketingové manažery a asistenty, správce internetových projektů, kteří nemají s optimalizací pro vyhledávače žádné nebo malé zkušenosti
Místo a datum konání: 24.6.2010 Brno (školící místnost vzdělávací agentury SOVA STUDIO, Křenová 52)
Rozsah školení: 4 - 5 hodin + přestávka na občerstvení
Kapacita: 20 osob
Cena: 1900 Kč bez DPH

Využijte některé ze slev a absolvujte seminář za zvýhodněnou cenu:

 • 10 % sleva pro předem registrované účastníky - Všichni předem zaregistrovaní účastníci získávají slevu 10 % všechny semináře znaší nabídky. Sleva platí pouze pro semináře sotevřeným datem.
 • 20 % sleva pro bývalé účastníky SOVA NET - Všichni bývalí účastníci seminářů obdrží slevu 20 % na každý další seminář znaší nabídky.
 • 3 účastníci za cenu 2 - Přijďte ve třech a zaplaťte pouze dva účastnické poplatky.

Upozornění: slevy nelze kombinovat.

Organizace semináře:

Seminář probíhá ve školící místnosti vzdělávací agentury SOVA NET. V jeho ceně jsou zahrnuty učební materiály, wifi internet, občerstvení a certifikát o absolvování školení. Během celého dne vám budou k dispozici nápoje, ovoce a pečivo.

Školící místnost se nachází ve třetím patře moderní, prosklené budovy Nosreti, ke které se snadno dostanete tramvají číslo 8, 10 a 13 (zastávka Vlhká). Pro majitele automobilů je dispozici placené parkoviště (vjezd z ulice Čechyňská). Cena parkovného je 10 Kč/hodina - účastníci semináře mají po potvrzení parkovacího lístku nárok na slevu 50%. Potvrzení získáte u SOVA STUDIA.

Mapu najdete zde. Do GPS navigace stačí zadat adresu Křenová 409/52, Brno 602 00. Více informací o učebně najdete na stránkách SOVA STUDIA.

Program semináře:

1.blok semináře

 • Co je SEO? Zjistíte, jaké jsou výhody a nevýhody optimalizace pro vyhledávače, jaké metody patří k zakázaným a jak vlastně vyhledávače fungují.
 • Analýza a strategie. Chceme-li úspěšně provádět optimalizaci pro vyhledávače, musíme nejdříve znát projekt. Známe-li projekt, můžeme vytvořit strategii, kterou se naše SEO bude ubírat. Ukážeme si, jak na to

2.blok semináře

 • Architektura webu. Dostane-li se uživatel na náš web, je důležité, aby se bez přemýšlení zorientoval a pohodlně se dostal k „cíli". Webovou architekturou si uživatele získáte, nebo ho můžete taky rychle ztratit. Předvedeme si, jak postavit intuitivní web.
 • Technické a funkční prvky a obsah stránek. Názorně si předvedeme, jaké technické aspekty stránek nejvíce ovlivňují postavení ve vyhledávačích - na co se soustředit a jakých chyb se vyvarovat.

3.blok semináře

 • Linkbuilding neboli budování zpětných odkazů. Tvoří někdy i celou strategii SEO. Ukážeme si jak stránky podporovat budováním zpětných odkazů.
 • Jak vyhodnocovat SEO? Víte, co je Srank a PageRank? Jak poznáte, kolik zpětných odkazů vede na váš web? Řekneme si, kde získáme výsledky a jak je vyhodnocovat.

Závěrečná diskuze

Všechny přednášky budou doplněny o názorné příklady z praxe. Dostatek prostoru bude také věnován otázkám seminaristů a diskuzi nad jejich problémy nebo zkušenostmi.

Přednášející:

Ondřej Bělský

Specialista na optimalizaci pro vyhledávače a marketing ve vyhledávačích se internetové problematice intenzivně věnuje již řadu let. Ve společnosti SOVA NET ho nejvíce baví vytvářet nové a rekonstruovat staré weby. Za jednu z nejdůležitějších vlastností internetových stránek totiž považuje jejich architekturu.

Když Ondřej právě nepřemýšlí, jak více zviditelnit klienty ve vyhledávačích, věnuje se svým koníčkům - četbě knih a sledování filmů.  

Kontaktní osoby:

Ludmila Fricová
manažer vzdělávání

SOVA STUDIO
Telefon: 543 254 037
E-mail: ludmila.fricova@sovastudio.cz
Web: www.sovastudio.cz
Zuzana Šebestová
marketingová manažerka

SOVA NET
Telefon: 543 256 250
Mobil: 734 423 490
E-mail: sebestova@sovanet.cz
Web: www.sovanet.cz

Získané certifikáty
 • Google Analytics IQ
 • Google Advertising Professional