Sova Open Day otevře dveře digitálním inovacím i novinkám v HR (TZ)

Ve čtvrtek 4. října 2018 se v sídle firmy Sova Net v Brně uskuteční již druhý ročník Sova Open Day. Půjde o výjimečné neformální setkání nabité přednáškami, workshopy, networkingem a skvělou zábavou.

Celá akce je otevřená širokému publiku, zejména nadšencům do online marketingu a digitálních technologií, personalistům či vedoucím pracovníkům. Přednášky zajímavých speakerů nabídnou cenné poznatky a inspirativní myšlenky. Akce se zaměří na aktuální témata dnešní doby.

První z témat budeJak tvořit týmy budoucnosti. „Při dnešní situaci na trhu práce, kdy je rekordně nízká nezaměstnanost, musí personalisté zvážit své dosavadní postupy při náboru. Setkáváme se navíc i s diverzitou týmů agenerační obměnou díky generaci Y, která má jiné nároky a způsoby motivace. Této problematice, kterou si přiblížíme na Sova Open Day, by se měla věnovat každá společnost, která chce budovat motivované týmy, které plní cíle a podílejí se na rozvoji firmy,“ uvedl Tomáš Surka, šéf skupiny SURKA Group a expert v oblasti lidských zdrojů.

Druhé téma poukáže na Rozvoj digitálního světa a jak s ním držet krok. „V dnešní rychle se měnící době technologického vývoje není občas snadné se orientovat. Pokud však nechce firma přijít o jedinečnou konkurenční výhodu, je potřeba držet krok s dnešním digitálním světem. Sova Open Day otevře firmám obzory a poskytne nové úhly pohledu jak inovace uchytit,“ dodal Ing. Petr Mikšovič, jednatel digitální agentury Sova Net, s.r.o.

Všichni účastníci, kteří se zaregistrují na www.sovaday.cz mohou v průběhu dne navštívit libovolné tematické přednášky. Program hostům nabídne i jedinečnou zábavu. Například zde vystoupí talentovaný David Uličník, známý například z vokálního uskupení 4TET se svým hudebním programem. Příjemnou atmosféru akce dotvoří bohaté občerstvení, posezení u sklenice vína a závěrečná after party.

SOVA OPEN DAY | Prednasky, workshopy, zabava

Autor: , 15. 9. 2018

Potřebujete poradit? Kontaktujte nás

Your name *
Odesláním formuláře přijímáte naše Zásady zpracování osobních údajů.
Děkujeme za vyplnění formuláře.Odeslání formuláře se nezdařilo.