Tvorba eshopu

Jak vypadá opravdu kvalitní e-shop? Především vyniká moderní, nadčasovou a uživatelsky přívětivou grafikou, která zákazníkům usnadňuje orientaci v nabídce.  Je pro uživatele přehledný a neklade jim žádné bariéry při nákupu. Zároveň je dobře vidět ve vyhledávačích a běží na stabilním redakčním systému, který využívá dostupné moderní technologie. V současné době musí být také přizpůsobený pro mobilní zařízení, respektive pro nákupy z těchto zařízení, jako jsou smartphony nebo tablety.


Potřebujete vytvořit eshop na míru, který má budoucnost?

Rádi vám vytvoříme internetový obchod na míru, který reflektuje aktuální trendy, využívá moderní technologie a odpovídá skutečným požadavkům dnešních zákazníků.

Na co klademe důraz při tvorbě e-shopu?

  • Analýza trhu, cílové skupiny a konkurence
  • Použitelnost a přehlednost internetového obchodu
  • Moderní a nadčasové grafické zpracování
  • Kvalitní optimalizace pro vyhledávače
  • Využití dostupných moderních technologií
  • Stabilita a rychlá odezva při vysoké návštěvnosti
  • Optimalizace pro mobilní zařízení a budoucí rozvoj eshopu
  • Propagace e-shopu a reklama na internetu

Naším cílem je kvalita a ziskovost e-shopu

Nespokojíme se s průměrem! Chceme splnit, nejlépe překročit, stanovené cíle a posunout internetový obchod na vyšší úroveň. Od začátku projektu proto bedlivě sledujeme definované cíle a snažíme se veškeré aktivity přizpůsobit jejich splnění. Nic neděláme zbytečně, vždy se snažíme, aby naše činnosti měli jasný směr, plnily svůj účel a pro celý projekt měli neoddiskutovatelný přínos. Cíle našich klientů se totiž stávají také našimi cíli!

Nabízíme komplexní servis a propagaci

Spuštěním e-shopu do ostrého provozu nekončíme! Pomůžeme vám také s propagací na internetu a s efektivním zvyšováním návštěvnosti. Přivedeme k vám nové návštěvníky a proměníme je v platící zákazníky, kteří u vás budou nakupovat rádi a opakovaně.

Spoluprací se SOVA NET, s.r.o. získáte na svou stranu silného partnera, který vám poskytne komplexní fullservis zahrnující vstupní analýzy, strategické marketingové plánování, péči specialistů orientujících se na email marketing, PPC kampaně, SEO, copywriting nebo budování zpětných odkazů a přístup k moderním technologiím, jako je redakční systém xRED nebo systém pro hromadnou rozesílku obchodních sdělení xMAIL. Zároveň vám pomůžeme prosadit se na sociálních sítích, nebo vám v případě potřeby kvalifikovaně poradíme.

Spolupracujte s námi a nechte si vytvořit kvalitní e-shop na míru! Kontaktujte nás!
 

Využijte spolu s Tvorbou eshopu

 

 
Získané certifikáty
  • Google Analytics IQ
  • Google Advertising Professional