TZ - Projekt Fujaroma odstartoval epickou bitvu za provonění našich měst

V měsíci květnu se rozběhla unikátní akce za provonění našich měst. Společnost Aria Pura za podpory marketingové agentury Sova Net odstartovala projekt Fujaroma, který umožňuje široké veřejnosti řešit problém nepříjemných pachů v interiérech.

Projekt je postaven na legendě o krotitelích zápachu – mistrech bojového umění Fujaroma. Na stránkách www.fujaroma.cz, mohou lidé hlásit interiéry, které příliš nevoní, a vyslat pomyslné krotitele do boje za jejich provonění. Nahlášení probíhá ve třech jednoduchých krocích - výběr místa se zápachem, jeho označení na mapě a odeslání formuláře. Na ty, kteří se zapojí do bitvy proti zápachu, čeká odměna v podobě luxusních vůní a dárků od partnerů projektu.

Základní myšlenkou a cílem tohoto projektu je upozornit na místa, kde se necítíme dobře a byly bychom rádi, kdyby se s tím něco udělalo. V rámci projektu se primárně zaměřujeme na druhý nejdůležitější smyslový orgán, tedy čich. S negativními pachy lze totiž pracovat a přeměňovat tak negativní v pozitivní. Dokážeme s prostorem kouzla,“ popsal vznik projektu Petr Brabec, zakladatel společnosti Aria Pura.

Tento projekt pro nás byl výzvou, kterou jsme rádi přijali. Zaujala nás totiž jeho myšlenka, a proto věříme, že se práce marketingových specialistů i celého týmu dlouhodobě vyplatí. V šibeničním termínu se nám podařilo vytvořit web, kde může každý nahlásit zapáchající místo, a spustit rozsáhlou on-line kampaň,“ dodal Petr Mikšovič, jednatel společnosti Sova Net, která celý projekt realizovala.

Do projektu mohou vstoupit i majitelé interiérů a nechat si provonět svou kancelář, obchod, zdravotní středisko nebo fitcentrum. K provonění profesionálními parfémy jsou vhodné všechny typy veřejných i komerčních interiérů. Zvláště pak prostory, v nichž se odehrávají společenské události, jako jsou výstavy, módní přehlídky, nebo konference.

Kdo chce využít šance zlepšit aroma i ve svém městě nebo interiéru, může se zapojit na webových stránkách Fujaroma. Celý příběh o legendě a bájných krotitelích zápachu je k nalezení i na Facebooku Fujaroma.

Obrázky ke stažení zde

Autor: Tým SOVA NET, 30. 5. 2018

Potřebujete poradit? Kontaktujte nás

Your name *
Odesláním formuláře přijímáte naše Zásady zpracování osobních údajů.
Děkujeme za vyplnění formuláře.Odeslání formuláře se nezdařilo.