Web Servis

Víte přesně, co chcete, ale chybí vám realizátor? Nabízíme vám své know-how a kompletní portfolio služeb na internetu – od grafických prací po programování. Se službou Web Servis, která obsahuje  SEO, copywriting, PPC reklamu nebo třeba budování zpětných odkazů, stačí jen objednávat.


Základem služby Web Servis je to, že konkrétní práce u nás poptáváte sami. Podle svého uvážení volíte také jejich rozsah a my se pouze postaráme o profesionální a rychlou realizaci. Spolupráce probíhá jednoduše ve třech krocích.

  1. Klient nám přes obchodníka, formulář či systém xDESK zašle poptávku na konkrétní službu – řízení PPC kampaně, optimalizace pro vyhledávače nebo například návrhu nové grafiky webu.
  2. Vytvoříme cenovou nabídku s termíny dokončení.
  3. Po přijetí nabídky je na řadě realizace, předání výsledku práce klientovi a fakturace.


Odborné poradenství, řízení projektu a garanci výsledků u služby Web servis nehledejte. Komplexní přístup k internetovým řešením nabízíme v rámci služeb Web Garant a Web Management.

Kdy je Web servis vhodný?

  • Pokud si své projekty na internetu řídíte sami a hledáte jen dílčí služby.
  • Když potřebujete rychlé a profesionální splnění konkrétního úkolu.


Web servis nemusíte využívat jen pro internetový marketing. Pro naše klienty v rámci Web servisu realizujeme například naplnění e-shopu výrobky, tvorbu jazykových mutací nebo specializované vývojářské práce.

Chcete více informací o nabízeném řešení? Vyplňte náš stručný formulář, který najdete v patičce, nebo přímo napište na info@sovanet.cz.

Nehodí se vám?
Vyberte si jiné řešení
Co Web Servis obsahuje?
Mám zájem o toto řešení
Získané certifikáty
  • Google Analytics IQ
  • Google Advertising Professional

Případové studie

Všechny případové studie
Naši partneři